Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Általában egy időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában egy időben egyszerre hány udvarlótok van?

Figyelt kérdés

Sok kedvé?

Online?

..vagy személyesen?


2011. júl. 3. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Interneten kb 300,személyesen 5
2011. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Online 2, személyesen 5

16/L

2011. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Online hogy lehet udvarolni ?:D Úristen... komolyan veszitek egyáltalán az ilyet lányok?
2011. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Msn-en volt vagy 100 pasi, ha nem több + társkeresőkön is, és eközben talizgattam személyesen is egymás után velük, meg akiket máshonnan ismertem meg azokkal is. Minden napra volt 1 pasim (Magyarország minden részéről), mindegyik elvitt pl. mekibe...stb.

Aztán eldöntöttem, ki lesz a párom és azóta nincs senki, csak ő és elvett feleségül.


27/N

2011. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajjdeszép... :)
2011. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mit értesz udvarló alatt? egy barátom van, ő az "udvarlóm".


azonkívül vannak srácok, akiknek tetszem, de azt én honnan tudjam, hogy hány? akik meg egyszer-egyszer bepróbálkoznak, nekik meg elmondom, hogy kapcsolatban élek, és ennyi. utána miért udvarolnának tovább? online meg mi, aki megbök fb-on? :D

2011. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Változó. Amikor szükségem lenne néhányra akkor 1 se kerül elő, ha meg a pokolba kívánom a férfi nemet, akkor 4 körül :D
2011. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
semennyi ugyanis sehova sem járok és nem vagyok online!
2011. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Momentán és úgy általában 0, akárhol nézzük.
2011. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig 1 volt, de nem voltunk egymásnak valók. Türelmes ember vagyok :) 15/L
2011. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!