Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gonosz a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonosz a legtöbb tinédzser lány?

Figyelt kérdés
Nem igazán találom a helyemet a lányok között az osztályban, ezért inkább fiúkkal barátkozok, és olyan alap szinten elvagyok néhány lánnyal. Számomra elég ijesztő, taszító, hogy a legtöbb velem egyidős, és kicsit fiatalabbak, főleg a lányok másból sem állnak ki, mint a civakodásból a semmin, egymás fikázásán, és gúnyolásán. Leginkább azért szakadtam ki az eredeti baráti körömből(az osztályon belül) mert nem vettem részt a gúnyolódásban, vitákban, így nem is tudtam a végén, hogy miről van szó, nem is szóltam bele. Jó, oké nekem is vannak olyan emberek akiket nem bírok annyira, habár utálni senkit sem utálok. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha valaki tanyán él, ezért kötött, és fura cuccokban jár, illetve néha kicsit stréber, miért nem lehet egyszerűen nem barátkozni vele, de nem egyfolytában alázni? Ha valaki duci, miért kell disznónak hívni? Örülök, hogy velem ilyen téren nincsen semmi baj, viszont nem értem a lányokat akiket annyira bírtam, hogy miért ilyenek? Lehet, hogy nem tudják átérezni a helyzetüket, mert ők világ életükben középpontban voltak? Ennyire érzéketlenek lennének? Én örülök neki, hogy ilyen téren tökéletes az életem... Lehet, hogy azért érzem át a helyzetet, mert oviban, és alsóban engem is kiközösítettek? Jó, én elég akaratos kölyök voltam. A régi osztályomból persze van egy barátnőm akivel nagyon jól megértjük egymást, csak hát 2hetente találkozunk általában. Ti mit tapasztaltok erről? Mi a véleményetek? Kort, nemet is légyszi. 15/L
2011. júl. 4. 12:12
1 2
 11/13 Smartguy86 ***** válasza:

Ismertem egy lányt, aki csak azért gúnyolt ki embereket akár ismerteket, akár az utcán ismeretleneket, hogy jobban érezze magát, amiért nem tartotta magát elég jónak...


Van ilyen is.

2011. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekemis ilyenek az osztálytársaim, vagyis msotmár csak volt osztálytársaim, és sokszor énis a fiúkkal sokkaljobban kijövök mint velük. :/ Nemis vagyok az a divatos lány, inkább kicsit fiús, és engemis alsóban rengeteget csúfoltak mindennel piszkáltak még a barátnőim (!) is...Mikor szereztem egy fiút aki szeretett és énis őt, akkor rögtön én lettem a rossz barát, és megutáltak aztán a fejemhez vágták hogy hogy lehetek ilyen pedig esküszöm semmit sem csináltam másképp. Utána annak vége lett és jött megint a jópofizás...Ez volt 2 éve. Most megint van barátom már szeptember óta, és akkor pedig vele cseszegettek, plusz ŐT, de nekem mondták így nekem duplán rosszul esett...Pont ezek miatt én okos voltam, szóval direkt olyan sulit választottam középsulinak ami érdekel is, és nincs teli lányokkal...Így lyukadtam ki az informatikánál ami amúgy is baromira érdekel plusz vágok is már egykét dolgot :D A sulimban 33fős osztályom lesz, ebből 28 fiú :D


15L

2011. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert beképzelt libák, pont....
2012. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!