Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem harc ha harcolsz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kurta* kérdése:

A szerelem harc ha harcolsz a tied?

Figyelt kérdés
Valakinek valamilyen történe arról, hogy hogyan érte el az elérhetetlen szerelmet? Szerintetek igaz lehet ez a mondás, hogy A szerelem harc, ha harcolsz a tied?
2011. júl. 4. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben. Nem lehet magadat ráerőszakolni egy másik emberre.
2011. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerelem nem harc, inkább az a harc amikor megismersz egy csajt és el kell érned azt hogy érdekelődjön irántad és el kezdjen érzelmeket táplálni irántad. Na az a harc. A szerelem meg egy érzéki csalódás, egy idő után eltűnik.


20/F

2011. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alexxxxxa ***** válasza:

nálam igaz:)

az én történetnél 1évig harcoltam érte mire az enyém lett :)

szóval az volt pasimat barátokon keresztül ismertem, aztán elkezdtünk msn-en beszélgetni (mert kb 140km volt köztünk) bár tudtam,hogy semmi nem lehet köztünk mert 4,5 évvel idősebb volt nálam bár ez engem nem érdekelt. aztán egy legjobb barátság alakult ki nagynehezen és egyszer mondta, hogy hazavisz ne gyalogoljak olyan rohadt sokat és ott csattant el az első csók de itt még mindig úgy volt, hogy nem fog velem járni ez csak volt és kész...de a végén elértem, hogy megszeressen és elvileg ennyire mint engem még soha nem szeretett senkit pedig volt már pár komolyabb kapcsolata.. szóval ez happy end lett :)

2011. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy én harcolok még nem biztos, hogy meg is kapom az illetőt. Elvégre is, ki tudja, hogy Ő hogyan érez irántam.
2011. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!