Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok (aki elvileg szerelmes belétek) szinte 2 naponta megemlítené az exét?

Figyelt kérdés

Nagy csalódás volt neki az a lány, mert szerette nagyon, amikor kidobta, de ennek már 2 éve. 1 évig voltak együtt. Buliban is voltunk és visszahallottam, hogy ott is emlegette másoknak, hogy: Jajj tudod a volt bnőm..

Elvileg utálja, meg minden, de hiába beszéltük meg hogy ne emlegessük az exeket, elég fura..jogosan félek??


2011. júl. 4. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,előző barátnőmnél sűrűn említettem az exem, és a kapcsolatunkra ment.. túl féltékeny volt és megcsalt, de közbe nem szerettem az exem csak épp ő volt jó téma..jogtalanul aggódsz. (szerintem)
2011. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ezt csinálta a kapcsolat elején ..kb 4 évig volt az előző barátnőjével de ő nem kétnaponta hanem szinte minden formában megemlítette óránként.Nem dicsérte de akkor is rossz volt hallani.Nálunk az segített, hogy én is meséltem pár dolgot ami persze nagyon rosszul esett neki ..aztán meg azt mondtam, hogy ha nem fejezi be akkor hagyjuk egymást békén.Próbáld elmondani neki értelmesen, hogy neked ez nagyon rosszul esik és ha folytatja akkor nincs értelme mert érez a másik lány iránt még valamit.Egyébként ez is egy bizonyos tudat alatti dolog.Így próbálja meggyőzni magát arról, hogy már nem szereti, ez viszont egy örök seb maradhat benned ha most nem beszélitek meg.
2011. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálgatta ezeket a volt barátom -.- a legdurvább akkor is az volt amikor a kredencből elővette az excsajának a kicsi kori képeit amit ő adott neki és mutogatta h milyen aranyos volt :D:D őszintén neki tudtam volna menni a falnak :D
2011. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát igen, nagyon rossz hallani, én is visszavágok neki ilyenkor az exemmel, de már sokszor megbeszéltük, hogy hagyjuk ezt a témát, de tegnap is visszahallottam hogy róla beszélt egy buliban egy közös ismerősünknek..
2011. júl. 4. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sok emlékezetes közös élményük volt. Nem biztos, hogy ez bármit is jelent.
2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a kiskori képeit :O

uhhhh én tuti fogtam volna egy gyufát és "véletlenül" felgyújtottam volna :D Nálunk nekem kellett szólni azt sem tudom már hány hónap után h takarítsa el a bnőjétől kapott "szeretlek"-es cuccokat a szobájából ... -.-"

2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úristen..uccsó, az durva lehetett :O Engem az zavar, hogy utálattal beszél róla nekem, de én azt gondolom, hogy a szeretet meg a gyűlölet között egy hajszálnyi különbség van..de lehet rosszul gondolom, nem olyan régi a kapcsoltunk és így az elején eléggé lehervasztó tud ez lenni :(
2011. júl. 4. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a kicsi kori képes vagyok :D

ja hát elhiszem én miután szakítottam vele utána is küldött olyan sms-eket h már bánja h megismert meg h az a lány sose bántotta meg ennyire.. XD

Am vigyázz ezekkel mert tényleg egy idő után kezdesz belőle kiábrándulni valahogy add az értésére h ha nem hagyja abba akkor te ezt tovább nem fogod tűrni mert borzalmasan rosszul esik neked vagy valami ilyesmi :S ja és szakítással ne fenyegesd xD nem ér a zsarolás mert akkor kétségbeesik :D sok szerencsét és kitartást!

2011. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom első szerelmének a szerelmes levelei vannak szépen bedobozolva elrakva. :D Egyszer már felajánlotta, hogy elégeti őket, ha akarom, de mondtam, hogy inkább ne! Nagypapa korában majd érdekes lesz visszaolvasni őket. :)
2011. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azta..az szép amit sms-be írt neked :S ezek a pasik..fura figurák egytől egyig :D Hát ma mégegyzser utoljára megpróbálom vele ezt tisztázni, hátha..köszi mindenkinek :D (K) (K)
2011. júl. 4. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!