Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírok beletörődni

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Tudom, hogy épp a kamaszkorban vagyok, rengeteg minden változik bennem/körülöttem, sok tapasztalatot szerzek, de a tanácsotokat szeretném kérni.

Idén nagyon jóban lettem egy sráccal, osztálytársak voltunk, (lényegtelen, hogy már miért nem)és rengeteget hülyültünk a másikkal. MIndenki várta, hogy mikor jövünk már össze, rengeteget közeledett felém a srác. Utána, erőt vettem magamot, és bevallottam az érzelmeimet iránta, é mindezek után azt mondta, marajdjon köztünk barátság, hisz nagyon jóban vagyunk. Na igen ám, eddig zép és jó, csakhogy én nem tudok rá csak barátként tekinteni, hitegetem magamat, mert ugyanúgy "adja a jeleket", nem bírom elfelejteni, ha társaságba megyek, nem érzem jól magam, ha nincs itt, ugyanakkor nem tudok vele ugyanúgy viselkedni, mint eddig. SZemélyesen avgyunk jóban, msn-en, és egyéb helyeken nem is beszélünk. Van egy nyaram, utána már nem látjuk egymást, és nem tudom, hogy mit csináljak, képtelen vagyok túltenni magam rajta, érzem, hogy van esély, ugyanakkor mást mondott, és beleőrülök, a barátsága is kell, és nem tudom mit csináljak.

Ez nem csak egy egyszerű kamaszhiszti, a tanácsotokat szeretném kérni, hogy mégis mit tegyek, merre induljak el, hogy zökkenjek ki a szenvedésből?

Aki átélt hasonlót, illetve van véleménye, kérem, hogy írja le, és ha hoszú lett bocsánat, köszönöma türelmet annak, akik végigolvassák. :)


2011. júl. 4. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*és

*szép

*maradjon

2011. júl. 4. 17:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én majdnem ugyenebben a helyzetben voltam fiú ként.Én is sokat szenvedtem miatta csak rá gondoltam depressziós lettem és még pszichiáter-hez is kellet járnom ugyhogy ez nálam nagyon elfajult.Egyetlen fájdalmas dolog van amivel segíthetsz ezen a helyzeten, az ha örökre elfelejted.Én ebben az éven szerencsére pont úgy összevesztem azzal a lányal hogy már ő se akar hozzám szólni nem is ebszélünk de már érzem sokkal jobb... Az elején nehéz volt de utána jobb mert rájöttem nem is az akinek hittem.Úgyhogy én ezt tudom tanácsolni ha ő nem akarja úgy lesz több barátságnál és ha te meg többet érzel akkor barátság se lehet és szerintem nincs más út.Én így vélekedem remélem tudtam segíteni de ha esetleg még akarsz róla beszélni kérdezni írj privit :P
2011. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az én barátommal is kb ugyanez volt, mi egy évig csináltuk ezt a "több mint barátok, de nem szerelmesek" dolgot, közben össze is jöttem egy másik pasival másfél hónapra, de sokkal többet voltam vele, mint az akkori pasimmal. végül szakítottam azzal a sráccal, és akkor jobban elkezdett "nyomulni", és mára 2 éves boldog pár vagyunk :):) (18évesek)
2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

első válaszoló:)

Én most a pszichológusnál tartok:/ KItartást neked, sok lelki erő kell hozzá, tudom, hogy minden megoldódik, csak néha ez több mint amit hiszünk, hogy elbírunk:)

AZ a baj, hogy a barátságára vágyom, mert mint ember lehengerel, fantasztikus, nem csak a szerelem vezérel, hanem olyan pozitív benyomásom van róla, hogy az csak na=)

A privit átgondolom, lehet, hogy majd írok, köszönöm=)

2. Válaszoló=)

És e hogy bírtad fent tartani, a szerelem-barátság kapcsolatot? Hogy bírtad ki, hogy ne szakadj meg benne? Gratulálok amúgy, sok boldogságot =)

2011. júl. 4. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
igazából az történt, hogy egyik nap moziztunk többen, és nap végén már csak ketten maradtunk, sétálgattunk beszélgettünk, és egyszer csak azt vettük észre hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, és megcsókolt,utána 3 napig nem beszéltünk, nem találkoztunk, a negyedik nap azt találtuk ki, hogy ezt abba kell hagynunk, mert elveszítjük a barátságunkat. akkor megszakadt a szívem, nagyon rossz volt, sírtam is. aztán nem bírtam, és megmondtam neki, és átöleltem. attól a naptól kezdve három hétig "barátok voltunk, akik smárolnak". így hívtuk magunkat. és jött a névnapom és kaptam tőle virágot, és akkor annyira jól nézett ki, annyira tetszett minden, amit csinál, hogy megkérdeztem, hogy nem járunk? és azóta itt tartunk:)) és én vagyok a legboldogabb ember a világon :) és köszi!
2011. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok : hát igen most hogy olvastam a 2. válaszoló-t ennek kétféle opciója van


1.a másik fél is többet érez csak fél ha nem jön össze oda a barátság


2.a másik fél nem érez többet barátságnál


Ha az 1 akkor valóban van remény de nekem a 2. volt és én hoppon maradtam anno majdnem öngyilkos is lettem ugyhogy én nagyon benéztem :(

2011. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, köszönöm, hogy leírtad, nagyon szerencsés vagy, sok boldogságot, tényleg =) Örülnék, ha nálam is ez lenne...Igazából megfordult a fejemben, hogy csak a barátságomat nem szeretné elveszíteni, de nem tudom mi lesz, mert nyár után nehezen fogom látni :( Remélem, meggondolja magát.

1. válaszolónak:

SOha nem szabad senki miatt öngyilkos lenni, soha nem tudhatod, mit hoz a holnap. Én is nagyon szomorú vagyok, szenvedek, de bele kell gondolnunkk, hogy mit rejteget a jövő, engem is ez éltet. Lehet, hogy most rossz, de nekünk is lez jó, biztos vagyok benne :) SOk szenvedés után sok jónak kell jönnie:)

2011. júl. 4. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :)

Ha a srác tényleg a barátságotokat félti, akkor nincs igazi élete.Ez ahhoz hasonlítható, hogy mi van ha kimegyek az utcára és elüt az autó?Így nem lehet élni szerintem..

2011. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok : Már én is tudom hogy hülyeség lenne de mióta összevesztünk sokkal boldogabb vagyok eszembe se jutna megint megpróbálni és remélem neked is jobbra fog fordul a sorsod :D
2011. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet...megismertem, kedves okos aranyos, de 2. randi után közölte velem hogy maradjunk barátok...(ez tegnap volt)

tegnap igaz, kisírtam magam majd ma egész nap haverokkal voltam...:S

elkellfogadni.

18f

2011. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!