Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kicsit félénk lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit félénk lányoknak nincs esélyük párkapcsolatra? Miért nem kezdeményeznek nálam?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy az ilyeneknek nincs túl sok esélyük.

akkor még is mit csináljak,hogy nálam is kezdeményezzenek?

szemezgetés az volt. több nem. ennyi ameddig eljutottam idáig.


2011. júl. 4. 21:24
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
És huszonévesek szoktak kiszúrni Téged?
2011. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés? Ott ismertem meg a volt menyasszonyom,és a mostani exem is :) És ismerek olyant aki már lassan 10 éve együtt van valakivel,és neten ismerte meg :) Szóval nyugodtan irj :)
2011. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Van úgy,hogy igen inkább ők vagy idősebbek
2011. júl. 4. 22:23
 24/55 A kérdező kommentje:

az az 51%-os az tudom melyik..sok olyan kérdést olvastam, ahol mindenhova írt,hogy elvegyem a szüzességed vagy megismerkedünk? már nagyjából rajtam kívül mások is ismerik a kommentjeit:-)..neki ezért nem írnék.


azt elhiszem, hogy van akinek jól jött ki a netes ismerkedés.

2011. júl. 4. 22:25
 25/55 anonim ***** válasza:
Értem,hát akkor ezt én sem ajánlanám :) De bárki kommentje megtettszik,arra nyugodtan irhatsz,szerintem fogsz választ kapni ;)
2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:

Lehet van olyan, de szerinted csak egy 51%-os van?


Nemrég felyeződött be egy komolynak induló kapcsolatom, amitől elég depressziós voltam pár napig, de nagynehezen sikerült magam túltenni, így keresek tovább, mivel egy kissé szeretem a félénkebb lányokat, nemistudom, talán azért mert egy picit én is az vagyok.

2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

nem. de ő is 18F és amaz is mindig úgy kezdett, hogy írj vagy megismerkedünk?:-D


bocsi, ha nem te vagy az.

sajnálom, hogy volt egy rossz időszakod.

persze abban nincs semmi rossz ha megismerkedünk.

2011. júl. 4. 22:31
 28/55 anonim ***** válasza:
Csak 1 valamivel nagyon,nagyon vigyázzatok!!! Valakinek ha felturbózod az EGO-ját,és már ő is látja,hogy nem is olyan ronda,és van,hogy sokan megfordulnak utána...az ilyen már nem fog nagyon veled foglalkozni,mert tudja "jobbat" is kaphat!!! Erre ügyeljetek :):)
2011. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
szóval, akkor azt mondod, jobb szürkének lenni mint feltűnőnek?
2011. júl. 4. 22:38
 30/55 anonim ***** válasza:
Szóval..van kedved levelezni?
2011. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!