Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kicsit félénk lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit félénk lányoknak nincs esélyük párkapcsolatra? Miért nem kezdeményeznek nálam?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy az ilyeneknek nincs túl sok esélyük.

akkor még is mit csináljak,hogy nálam is kezdeményezzenek?

szemezgetés az volt. több nem. ennyi ameddig eljutottam idáig.


2011. júl. 4. 21:24
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi Neked plusz azt, hogy felajánlottad, hogy írhatok meggondolom természetesen!:-) Jó éjt.
2011. júl. 4. 23:10
 52/55 anonim ***** válasza:
Remélem te vagy az a 8.os (aki most lesz 9.es) szemüveges törékeny lányka aki a lánykoli menzájára is jár, mert ha nyár végéig nem találok senkit leszólítalak XD
2011. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az. :-):-D bocsi.
2011. júl. 5. 12:02
 54/55 anonim ***** válasza:
Nálam például simán lehetne esélye egy félénk lánynak, főleg azért, mivel magam is igen félénk és visszahúzódó vagyok ;)
2011. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

160cm magas, 60kg-s lány vagyok, detto: félénk.

Félek a fiúktól, félek kezdeményezni, nem szeretek feltűnősködni.. énis a lazább cuccokat szeretem, magassarkúban menni se tudok xd nemtudom mennyire hasznos a válasz, de nekem se volt dolgom sok pasival (nem is akarom, h sokkal legyen dolgom -ja, és nem kell félre érteni, nem OLYAN dologra értettem...-) éshát, legalább tudod h nem vagy egyedül. ^^

2013. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!