Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket nem zavar, hogy a barátotok rengetegszer gondol más nőre és nem azért mert szép a szemük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 23:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
nahh, akkor én ne kezdjem el mesélni h én miket latok....
2011. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem miért gond ha szebb csajra gondolunk :p
2011. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
áá, de ez is csak a tizenéveseknél van.. azokkal meg nem kell foglalkozni.. férfiakat kell keresni :)
2011. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
rageboy: remélem sosem jársz majd senkivel,mert csak sajnálni tudnám azt a szegény lányt..
2011. júl. 5. 00:21
 25/47 anonim ***** válasza:
Köszöni, nagyon jól megvan :D Manipulálás mesterfokon ;D
2011. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

biztos örül neki,hogy minden jó csajt dugnál mellette és még ki is jelented,hogy szebbeket nézel nála..

:D

remélem ő is ezeket gondolja más pasikról:)

2011. júl. 5. 00:36
 27/47 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én annyira szeretem a palimat. Amíg nem tudtam meg, hogy milyenek vagytok(nem itt történt ez, csak én hülye, mindig hitegettem magam, hogy úgy se...), addig eszembe se jutott volna máson elgondolkodni, hogy vele milyen lehet. A szexben meg aztán semmiképp. Éltem haltam a páromért, nem vagyok se kövér, se csúnya, sikeres vagyok. Csak hát... érdekesen működtök azt kész. Ti is így, én is.
2011. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
nyugodj mááááááár leeeeeeeeeeeeeeeeee....... ha szeret téged, akkor téged akar!!! nem mást!!!!!
2011. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
igen engem + még több száz csajt. hogyne.
2011. júl. 5. 00:39
 30/47 anonim ***** válasza:

,,biztos örül neki,hogy minden jó csajt dugnál mellette és még ki is jelented,hogy szebbeket nézel nála.. "


Mindegyikünk ezt csinálja. Nem kell elhinni, de attól még igaz. Amelyik azt mondja hogy nem, csak azért mondja hogy le akadj a témáról. Az a vicc hogy ezt mindig benyelitek :DD

2011. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!