Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket nem zavar, hogy a barátotok rengetegszer gondol más nőre és nem azért mert szép a szemük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 23:39
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
jajj rageboy, hagyd már abba a nagy hősködést..
2011. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
0%
Cáfolj meg, úgyse tudsz. Ez az igazság, minek hazudnék 1 névtelen oldalon?
2011. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
És ez normális? Neked tényleg nem esik egy kicsit sem rosszul, hogy ha a barátnőd másik srácról fantáziál, mert neked mondjuk kicsi a pöc.öd? Most csak mondtam valamit... Arra akartam célozni, hogy valamiért nincs veled megelégedve. Mert biztos nem vagy akkora isten, mint ahogy beállítod magad.:P Lehet pont azért írsz ilyen megkeseredett stílusban, mert ronda vagy és el vagy keseredve, mert tudod, hogy menthetetlen vagy.xD
2011. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
jaa, számitógép elől mindent irhat az ember :DD élőben meg meg se tudsz szolalni :DD
2011. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Nem kicsi, 185/90 és mellesleg k.rva jól nézek ki :P Nem zavar, ha talál jobbat menjen, én is fogok jobbat :)
2011. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2011. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy random marhaságokat írogatsz sajnos még nem lesz igazad, várom az érvekkel alátámasztott mondókád, miszerint nem úgy van ahogy fenn leírtam.. (mindegyikünk azt gondolja hogy..stb ).
2011. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Hát akkor le a kalappal, ha tényleg így van!:) Ez a szerelem.(H)
2011. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
34%
Szerelmesnek nem szabad lenni. Ez a legfontosabb. Úgyis elmúlik, amíg meg tart nem vagy képes racionális döntést hozni. Nem lépsz ki 1 alapvetően rossz kapcsolatból, hagyod magad megalázni stb. Más meg összetenné a kezét érte/érted.
2011. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
jaj, már, hány éves vagy h ilyeneket irsz??
2011. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!