Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne? Kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne? Kislány vagyok még szerintem ehhez

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy fiúval a neten és randira hívott de félek vele találkozni ezért nem baj ha elkísér engem anyukám? legalább megismeri a szüleimet már az elején sőt még a tesómat is elhoznám, nagyon gáz vagyok?
2011. júl. 5. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

Hát anyuddal menni az első randira nem pont a legjobb ötlet...Ha félsz vele találkozni akkor kérd meg egy barátnőd vagy a tesód hogy kísérjen el egy darabig.

De ha rögtön a szüleiddel indítasz megijesztheted a srácot.

2011. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Egy kislány miért társkeresőzik?
2011. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd a francba
2011. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok..
2011. júl. 5. 11:25
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Minden rendben a fejedben? Menj egyedül ha szeretnél valamit a sráctól!
2011. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
91%
Hát igen 17 évesen már kicsit gáz...
2011. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Kislány?Egy év és nagykorú leszel.

Nehogy elvidd anyukádat!

2011. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez hülyeség amit írtok neki! Én is voltam már 20évesen 18éves lánnyal randizni úgy hogy az anyukája is eljött.Szépen bemutatkoztam bókolgattam mindkettőnek aztán partyba vágtam őket:xD
2011. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hmhm. Hát ha neked így jobb akkor megkérheted őket hogy kísérjenek el. Felesleges csak azért egyedül menned hogy megfelelj "elvárásoknak". Lehet majd épp arra jössz rá hogy mégse kellet hogy elkísérjenek volna, vagy valami más.
2011. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!