Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne? Kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne? Kislány vagyok még szerintem ehhez

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy fiúval a neten és randira hívott de félek vele találkozni ezért nem baj ha elkísér engem anyukám? legalább megismeri a szüleimet már az elején sőt még a tesómat is elhoznám, nagyon gáz vagyok?
2011. júl. 5. 11:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
de az én anyukám finom nő
2011. júl. 5. 11:37
 12/29 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy elhívhatod, ha összejönnétek előbb utóbb úgyis megismerné szüleidet. :3
2011. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha finom akkor ne vidd el lehet a srác inkább őt kóstolgatja majd :D
2011. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire félsz,akkor menjetek együtt s nem tudom hol találkoztok, de te odamész a sráchoz anyukád leül vhová (pl.teraszra egy kávézóba, vagy parkba nemtudom az úticélt) s onnan vigyáz rád. Amúgy nem vagy gáz, sok rosszat hall az ember. Ez sztem a köztes megoldás. Én valószínűleg igy csinálnám, ha egyik vnőm sem érne rá.
2011. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az egész kérdés kamu. De tök mindegy. Akkor is gáz vagy, ha komoly a kérdés, meg akkor is, ha csak kitaláltad.

Ez az én véleményem.

2011. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Tizenhét évesen már nem vagy fiatal ehhez. Javaslom, hogy ha lehet ne anyukáddal mennyél. Legalábbis én nagyon furcsának találnám a dolgot ha egy lány 17 évesen az anyukájával állítana be egy első randira. Nem ítélkeznék miatta vagy ilyesmi csak szimplá fúrcsan, és kényelmetlen lenne. De annyiból lehet jó, hogy én utána majdnem biztosan megpróbálék még egy találkát szervezni amin már nincs ott anyud.


18/F

2011. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez fake
2011. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

szerintem válaszd az aranyközéputat.

kérd meg anyudat,hogy kísérjen el a randira, és mikor odaértetek mutasd be őket egymásnak. ha megbizonyosodtál róla, hogy a sráccal minden rendben, akkor csak jelezd valahogy anyudnak, hogy mostmár elmehet.

vagy már alapból így kezdheted: szia ! ő itt az anyukám, csak el jött velem, mert neki is erre van dolga, de már megy is.

szerintem így nem lehet gond : )

már ha nem fake kérdés.

2011. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Lehet így, de akkor előre mondd meg neki is, hogy számítson rá. Menjetek moziba, ott nem gond, ha mellettetek ül.


De azért ne csodálkozz, ha babapiskótát hoz neked az első randira.

2011. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Azt hittem 13 éves vagy.
2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!