Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy szeretet hiányom van. És nem találok pasit? Nem vagyok egy szép kislány, de sok fiúnak bejövök, most egy fiú udvarolgat, de semmi extra nem történik. Ez az én hibám hogy nagyra vágyó vagyok, de szerintem nem

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
korod? merre laksz?
2011. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van csak fordítva,egy csajt se találok magamnak és már szétszed a magány:S remélem sikerrel jársz avval a fiúval! 18/f
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem vesznek komolyan a lányok mert őszinte vagyok és ami a szívemen van az a számon is....lehet emiatt nincs párom 1,5 éve,pedig nem vágyok sokra,csak h valaki viszont szeressen,akit én is szeretek.
2011. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!