Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már olyan kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kapcsolatban ahol érezted, hogy nem szerelemről hanem kihasználásról van szó, de te szerelmes voltál nagyon?

Figyelt kérdés
Ha igen meddig bírtad? Mi volt az a végső pont amikor azt mondtad bármennyire is szereted jobb, ha teljesen megszűnik?
2011. júl. 17. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halálra van ez ítélve...
2011. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint milyen téren kihasználás? Pozíciót akar veled szerezni? Netán pénzt? Vagy csak a testi kapcsolat? Vagy mi? És miből érzed?
2011. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem halálra van e ítélve, mert tisztában vagyok vele...
2011. júl. 17. 19:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Én egy 10 éves kapcsolat után következtem és tudom, hogy visszavágyódik még a régihez. Így én tökéletes vagyok neki érzelmileg, akit megszeretgethet, ha szüksége van rá, persze a szex sem utolsó dolog.

Igazából jól megvagyunk, ha együtt vagyunk, de tudom, hogy ott a kiskapu neki visszafelé.

2011. júl. 17. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Még megszerethet téged:) Lehet el akarja felejteni a régit:) én barátomnak előttem igaz hogy csak 2 éves kapcsija volt vleem 1éve van együtt de azt mondja soha nem érzett a másik lány iránt úgy mint irántam :) idő kérdése és lehet téged is úgy fog szeretni. csak türelem kell:)
2011. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy próbálsz nyugtatni, de ők 10 évig tényleg nagy szerelemben éltek... :/ Szóval, ha igazad van és meg is szeret egy idő után, nem hinném, hogy jobban tud szeretni.
2011. júl. 17. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:
velem most szakított a párom 8hónap után bár egyszer lefeküdt az exével..na ilyenkor felmerült bennem,hogy nem e lehet,hogy még az exét szereti??ő azt állította,hogy nem lehet...elhittem,szakítottunk és most így utolag azt érzem,hogy talán egész végig mást szeretett és nem is engem hiába mondta és így kicsit kihasználva érzem magam..:(
2011. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Somnium válasza:
Sajnos volt.1 év 4 hónapig bírtam vele,nagyon szerettem de ő javában csak kihasznált.Legfőképpen anyagilag...Ezalatt az idő alatt az ő szavaival élve "véletlenül" sikerült neki párszor megcsalnia(a legtöbbet utólag tudtam meg).Átvert,kibeszélt a barátainak meg mindenkinek, magyarán teljesen hülyének nézett.A végső lökés az adta meg amikor megpróbált eljegyezni és közben kiderült,hogy már hónapok óta mással kavarog.
2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj... iszonyat milyen férfiak vannak... :S Hát igen sokszor sokkal később lát meg az ember dolgokat!
2011. júl. 17. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a 10 éves kapcsolatának? LEhet nem is vágyódi kvissza.. jó lenne tudni :)
2011. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!