Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz valaki férfias?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki férfias? (külső & belső)

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. júl. 5. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy gyantázza a lábát, festi a körmét, vasalja a haját és sminkeli magát.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

utolsónál a pont.

a mai elkorcsosult világban tényleg ez a menő.

2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (24L) az jön be, ha egy fiú határozott, intelligens, bátor, erős, biztonságban érzem magam mellette lelkileg is. az intelligenst úgy értem, hogy pl. nem beszél káromkodva, hanem megválogatja a szavait, nem fecseg össze-vissza, tényleg meggondoltam beszél, úgy, hogy tisztelni tudjam és fel tudjak rá nézni.

Ezen túl legyen szőrös!!! Jó, ha van borostája is időnként, vagy akár kis szakálla is, a nagy bozont nem túl ápolt, de a kicsi szakáll jó! Én férfiasnak látom, ha a férfi kopaszodik is. Az amúgy is azért van, mert sok a tesztoszteron.

Legyen strapabíró, ne nyafogjon, ha fél napig nem tud enni vagy inni, ha földön kell aludni, vagy hidegben vagy kövön. Legyen mindenképpen erősebb nálam. Bírjon egész nap túrázni vagy biciklizni, anélkül, hogy nyafogna!

És legyen szelíd is.

2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Határozott fellépésű, nem alamuszi, képes megvédeni a barátnőjét, biztonságot nyújt neki. Külsőre én szeretem a borostát, a laza öltözéket. Mackós alkatot kimondottan kedvelem, az én barátom ilyen mint a fentebb leírtak, még csak 18 éves, de sokkal férfiasabb a kisugárzása mint annó a 22 éves pasimnak.
2011. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
180cm feletti,szélesebb legyen a válla mint nekem,vastagabb legyen a karja mint nekem,legyen lehetőleg sötéthajú,borostás,lehet szőrös a mellkasa,a kezén is,úgy,hogy a kézfeje is picit szőrös,ahh olyan férfiasan...De ezeket a dolgokat nem lehet leírni.Lényeg,hogy ha éjjel sétálunk az utcán,biztonságban érezzem magam vele...Ne legyen kigyúrt állat,legyenek természetes izmai,lehet plusz súlya is,de zsírdisznó se.Legyen ápolt,a borosta még belefér.Ezek csak a külsőségek....a belsőleg: hát legyen határozott fellépése,legyen inteligens bláblá....
2011. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pemz, túz, laj, szőr
2011. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erős, határozott, magabiztos, céltudatos, irányító, udvarias, védelmező.
2011. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy férfi attól férfi,hogy tudja hogy kell bánni egy nővel(udvarias vele programokat szervez érezteti a növel hogy nő.) Egyetlen csaj sem szereti az idétlen állandóan vihogó tökfilkókat.Külső pedig..az teljesen izlés függő:D Van aki a szőrös medvéket szereti van aki a csupasz denevéreket:))
2011. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!