Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális pasi vs. Jó szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasi vs. Jó szex? Uszáj választani?

Figyelt kérdés
A barátom minden szempontból szuper pasi mint külsőleg mint belsőleg csak egy baj van vele hogy nagyon rossz az ágyban. A mai napon több kérdésben is részleteztem hogy a szakítás e az egyetlen megoldás és mindenki azt írta hogy igen. De félek hogy mégegy ilyen kedves megértő, szuper pasim nem lesz többet, hiszen mindenki azt mondogatja hogy nincs normális pasi de ő az csak ez a baj vele hogy az ágyban rettenetes. Állítólag megpróbált mindent és én is vezetgetem azokra a pontokra ahol nekem jó de rossz és kész már 8hónapja rossz. Félek szakítani mert minden másban kívbánni nem tudnék jobb pasit. Ígyis maradjak vele hogy az ágyban nem tud kielégíteni, vagy vállaljam a kockázatot, hogy a következő pasim talán jó lesz az ágyban de másban nem bízhatok majd meg benne? Ti mit tennétek a helyemben? (jah és ne írjátok hogy próbáljuk meg élvezetessebbé tenni az együttléteket mert már tényleg mindent megpróbátunk és már nem is kívánom)
2010. júl. 14. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nem jó, azon vagy változtatni kell, vagy továbblépni. Mivel az első variáció megvolt, marad a második. Ha eleve így indulsz neki, hogy úgysem lesz, akkor tényleg nem. Való igaz, ugyanolyat úgysem találsz, hisz mindenki más, de a szex igenis fontos dolog egy kapcsolatban. Ha az nincs, előbb utóbb kifelé kacsintgat valamelyik fél. A megcsalás pedig hülyeség...
2010. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyenezen a véleményen vagyok de félek talán el kellene viselnem hogy nem jó szex viszont biztonságban érezhetem magam?
2010. júl. 14. 20:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Uszáj
2010. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát ha engem ismernél tudnád h 2 in 1
2010. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked megéri kockáztass. Csak aztán ne sírd vissza.(ha érted mire célzok). Itt egyszerűen arról van szó, hogy NEKED mi a fontosabb: hogy "szuper" pasi legyen, azaz amint leírtad mindenben szinte tökéletes, kivéva az ágyban, avagy, legyen jó az ágyban, viszont... talán ne legyen olyan szuper pasi.


Véleményem az, hogy mindaddig, amíg nem teszi ez a "rossz az ágyban" dolog tönkre a kapcsolatotokat addig nincs amiért kitenned, rendes, normális pasiból nagyon kevés van. És olyanból, aki mindezek mellett még az ágyban is jó, mégkevesebb. Ha pedig nem egy ilyet kapnál következőnek, nagyon is hiányozna a mostani.


Döntés a tiéd. :) Remélem segíthettem :)

2010. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a szerelem fontosabb, mint a szex. Mi 1 évig nem is szexeltünk, nagyrészt én elégítettem ki Őt orálisan, meg persze néha Ő is engem, csak arra nem mindig volt idő/ megfelelő hely. Mégis megvoltunk úgy is- rendes szex nélkül. Most is van olyan, hogy pl. 1 hétig nem tudunk szexelni- egy kicsit sem számít ez nekem, és neki sem. Igazából másfél éve szexelünk, és közben nekem sem volt még orgazmusom, de ettől még élvezem- bár gondolom nálad az élvezettel is gondok vannak, nemcsak a kielégüléssel. Én nem szakítanék a rossz szex miatt egy számomra amúgy minden szempontból tökéletes pasival. Én inkább szexelnék vele úgy, ahogy neki jó, és utána mondjuk előtte végeznék önkielégítést. És szerintem az idő akkor is segíthet, ha nem 8 hónap, akkor talán 1-2 év. Én nem szakítanék a helyedben. 19/L
2010. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Biztosnság, harmónia és boldogság. Nos, a te esetedben az utolsó kettő csak részben van jelen. Keress mást, majd megtalálod, aki mellett biztonságban leszel és a szex is jó.
2010. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te legbelül már eldöntötted, hogy mást akarsz, csak büszke vagy arra, hogy egy jóképű férfi oldalán víríthatsz... Próbálkozz mással. Lehet bejön és lesz egy jóképű, kedves párod, aki beleépít az ágyba esténként, s farkával fogja törölgetni arcodról kéjes mosolyod. De az is benne van a pakliban, hogy csúnya férfiaval kell majd beérned, aki mellett szex közben a háború és béke olvasása lesz a legélvezetesebb programod. A jövő nyitott, próbálkozz és meglátod mit hozz. Változtani mindíg fogsz tudni.

A tökéletes férfi egyébként én vagyok, de már lefoglaltak sajnos. :)

2010. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban nem hiszem el h nem tudtok valami segédeszközt vásárolni!Emellett naon divat mostanában h szexpartnereket keresnek az emberek vagy párokat az interneten!17/F
2010. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hm, nekem az lenne a kérdésem, hogy volt már más pasid is előtte, vele milyen volt a szex ? és miben más a mostani párod ?

lány vagyok a véleményem az, hogy nagy mértékben a csaj is hibás abban, ha egy pasi nem tudja kielégíteni az ágyban ! sokan a pasitól várják az eget rengető orgazmust és ha nem jön a pasi a hibás ?

kérdezem én, ha egy pasi nem tud csiklói orgazmust szerezni a lánynak abban csak is kizárólag a pasi a hibás ??????? mert szerintem nem !

a hüvelyi orgazmusról ugyanez a véleményem !!!! ha nincs hüvelyi orgazmusod akkor csak a pasi a hibás ? nem ! lehet a te Pc izmaid gyengék és nem vagy képes a hüvelyi orgazmusra így, azokat edzeni kell !

Magadnak sikerül a hüvelyi és csiklói orgazmus ?

Ha igen és szereted még a párod akkor mindent be kell vetni és feltérképezni egymás testét, főleg a tied, ha már nem szereted akkor lépj !

2010. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!