Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan korlátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan korlátok közé helyez ami nem kölcsönös, srác is van a dologba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan 8 hónapja eggyütt vagyunk.Voltak kisseb nagyon kihagyások,mert egyszer szakitottunk azóta de mindketten tudtuk hogy egymás mellett van a helyünk.Ez egy kéthetes kimaradás volt és ezalatt megismerkedett pár sráccal akivel csók is volt..de Azóta teltek a hónapok és vagy 2x megharagudott rám és csok csattant el egy évfolyamtársammal a lépcsőháza elött ,én meglepetésből bent vártam...Aztán megint rendbe jött mindent...2 hétre kiutazott az annyához Fehérvárra tehát elég távol töllem.Minden este beszélunk skypon meg telón...Tegnap észrevettem hogy Facebookon olyanokat ir azoknak a hapsiknak akikkel az előző szakitással ismerkedett meg hogy: Olyanokat ir neki,hogy : a hapsi megkérdezte hogy lehetnének -e barátok..erre:

örülök hogy éltél a baráti kéréssel..

őszintén bevallom annyira jó lelkitárs voltál s utánna annyira hiányzott...

És ma strandra mentek mellesleg az annyával..

A másik dolog pedig az,hogy ha számon kérem az van hogy hagyjál meg nem érdekel és lecsapja a telefont..és mindig az van hogy én idegesitem fel őt....és ilyenkor felugrik facebokra váltja profilképét...Elvileg tulságosan szigorú vagyok vele...és megtiltottam ,hogy mással beszéljen...am csak arra kértem hogy az olyan hapsikat hanyagolja akik ideálisak lennének...mert nem szeretnék abba a csapdába esni amibe sokan buknak...am meg szeretem de nem tudom ,hogy ennyi fájdalom után mi legyen..este is folyamat veszekedés és azt vágja a felyemhez,hogy az én hibám...mikor nem hagyja hogy én is elmondjam hanem ő elmondja és lebassza...

..am nagyon magamba vagyok borulva...nem tudom mit tegyek...esténként nem alszom..és folyamatosan csak ezen jár az eszem...de ez kicsit sok már...am meg a facebokkal kapcsolatosan nekem meg van tiltva ,hogy felvegyek lányokat de még fiukat se és ő ezt előszeretettel csinálja...ebből is látszil.hogy 271 ismerőse van nekem meg 72...és nem családtagok megnyugtatlak titekt..mellesleg a barátaimtól is elszakadtam,mert eggyesületbe fociztam és feladtam érte,de nem becsüli...és szerinte ő van elnyomva..elégg meggyengültem idegileg és olykor erős migrént kapok a veszekedéskor..fáradékony vagyok még is éjszakázom...ugyanugy most sem válaszol az smseimre ..biztos jól el van..én meg ülök itt a lakásba.,mert ha elmenék focizni baj lenne belölle ha megtudná...tegnap is nem birtam már itthon ülni és elmentem meg is mondtam neki csak nem mondtam meg hogy hol...mert féltem..ettól a bizonyos imserkedős hapsitól azt is megtudta és megharagudott és azóta nem beszélünk...Várom válaszaitokat18/F


2011. júl. 6. 09:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Saját érdekedben: HAGYD A ....BA
2011. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Hát öregem, ez elég súlyos. Szerintem mindketten egyformán hülyék vagytok, dehát zsák a foltját...


Tudod mi a baj? Hogy se te, sem ő nem vagytok képesek kommunikálni. Beszéltek, de nem kommunikáltok. Semmi visszacsatolás nincs, semmi odafigyelés, csak hányjátok a szavakat egymás nyakába, de mindketten szartok bele, hogy a másik mit gondol. Ez nem kapcsolat. Ez háború. Nincs olyan, hogy te is nyersz, ő is nyer. Itt vagy te nyersz, vagy téged ölnek. Nincs itt szó semmiféle szeretetről, egyszerűen függő vagy. Nem akarsz egyedül maradni, csak legyen valaki melletted. De elhiheted, hogy jobb egyedül, mint egy ilyen terrorban élni. Szerintem most azonnal zárjátok le ezt a kapcsolatot, mert semmi értelme az egésznek. Te gyűlölöd őt, ő gyűlöl téged, a többi csak hitegetés. Se szenvedély nincs, se szerelem, se ragaszkodás. Csak gyilkoljátok egymást...

2011. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
...nem tudok felejteni..túl érzékeny vagyok ahoz...srác létemre minden nap belefulok saját könnyeimbe.
2011. júl. 6. 09:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Éppen az,hogy szeretem és nem birok nélküle élni...ő életem nagy szerelme....
2011. júl. 6. 09:31
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha felejteni kell az hogy fog menni?senkim nincs rajta kivül...és csak őt tudom elképzelni...
2011. júl. 6. 09:33
 6/22 anonim válasza:
Szerintem hagyd ezt a lányt. Nem éri meg..Ha szeretne, nem csinálná ezt veled..Valószínűleg neki ez szórakoztató..Szóval szerintem, jobb ha hagyod..15/L
2011. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a bensőséges kapcsolatodhoz. Én már ott kidobtam volna a nőt, hogy smárolt valakivel.

26F

2011. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Mint mondtam is: ez akkor sem szerelem. Te max azt hiszed, hogy szerelmes vagy, de ez csak FÜGGÉS. Te magad mondtad ki: nincs számodra más, csak ő. Ez a függés biztos jele. Meg az is biztos jele, hogy nem vagy képes elengedni annak ellenére, hogy tönkretesz téged. Mint a drog vagy az alkohol...


Semmi értelme ennek a kapcsolatnak. Nincs benne boldogság! Akkor meg minek?

2011. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék hamarabb felejteni?
2011. júl. 6. 09:49
 10/22 A kérdező kommentje:
De az önbizalmam sincs..minap azzal volta el hogy miért kellett megszületni....
2011. júl. 6. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!