Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan korlátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan korlátok közé helyez ami nem kölcsönös, srác is van a dologba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan 8 hónapja eggyütt vagyunk.Voltak kisseb nagyon kihagyások,mert egyszer szakitottunk azóta de mindketten tudtuk hogy egymás mellett van a helyünk.Ez egy kéthetes kimaradás volt és ezalatt megismerkedett pár sráccal akivel csók is volt..de Azóta teltek a hónapok és vagy 2x megharagudott rám és csok csattant el egy évfolyamtársammal a lépcsőháza elött ,én meglepetésből bent vártam...Aztán megint rendbe jött mindent...2 hétre kiutazott az annyához Fehérvárra tehát elég távol töllem.Minden este beszélunk skypon meg telón...Tegnap észrevettem hogy Facebookon olyanokat ir azoknak a hapsiknak akikkel az előző szakitással ismerkedett meg hogy: Olyanokat ir neki,hogy : a hapsi megkérdezte hogy lehetnének -e barátok..erre:

örülök hogy éltél a baráti kéréssel..

őszintén bevallom annyira jó lelkitárs voltál s utánna annyira hiányzott...

És ma strandra mentek mellesleg az annyával..

A másik dolog pedig az,hogy ha számon kérem az van hogy hagyjál meg nem érdekel és lecsapja a telefont..és mindig az van hogy én idegesitem fel őt....és ilyenkor felugrik facebokra váltja profilképét...Elvileg tulságosan szigorú vagyok vele...és megtiltottam ,hogy mással beszéljen...am csak arra kértem hogy az olyan hapsikat hanyagolja akik ideálisak lennének...mert nem szeretnék abba a csapdába esni amibe sokan buknak...am meg szeretem de nem tudom ,hogy ennyi fájdalom után mi legyen..este is folyamat veszekedés és azt vágja a felyemhez,hogy az én hibám...mikor nem hagyja hogy én is elmondjam hanem ő elmondja és lebassza...

..am nagyon magamba vagyok borulva...nem tudom mit tegyek...esténként nem alszom..és folyamatosan csak ezen jár az eszem...de ez kicsit sok már...am meg a facebokkal kapcsolatosan nekem meg van tiltva ,hogy felvegyek lányokat de még fiukat se és ő ezt előszeretettel csinálja...ebből is látszil.hogy 271 ismerőse van nekem meg 72...és nem családtagok megnyugtatlak titekt..mellesleg a barátaimtól is elszakadtam,mert eggyesületbe fociztam és feladtam érte,de nem becsüli...és szerinte ő van elnyomva..elégg meggyengültem idegileg és olykor erős migrént kapok a veszekedéskor..fáradékony vagyok még is éjszakázom...ugyanugy most sem válaszol az smseimre ..biztos jól el van..én meg ülök itt a lakásba.,mert ha elmenék focizni baj lenne belölle ha megtudná...tegnap is nem birtam már itthon ülni és elmentem meg is mondtam neki csak nem mondtam meg hogy hol...mert féltem..ettól a bizonyos imserkedős hapsitól azt is megtudta és megharagudott és azóta nem beszélünk...Várom válaszaitokat18/F


2011. júl. 6. 09:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Te vagy a srác, és mégis ő szopat.
2011. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ha felejteni kell az hogy fog menni?senkim nincs rajta kivül...és csak őt tudom elképzelni..."


Haver....én is így éreztem...De ez FAKE!! Hidd el utána 100x jobb lesz.Részben ezt (akarta volna) csinálni velem a csajom,de én mindig mondtam,hogy ahogy te,úgy én! ... Szerettem,de engem akkor sem tartson kalitkában míg ő szabadon élvezi az életét.Az elején én is jó kisfiú lettem,de aztán szakadt a cérna.Ha meg szeretnéd tartani azt a csajt,add neki vissza.NE FÉLJ! Azt nem szabad! Maximum nem beszél veled (egy ideig),de tegyél úgy,mintha nem is fájna + sms-ben ostromolhatod,hogy ő ugyanazt csinálja,és semmi oka a hisztizésre.És betelt nálad a pohár."Másban a szálkát,de magadban a gerendát sem látod meg" ...Én megmondtam neki,rá is ébredt,hogy ezt velem nem fogja csinálni.És ne félj attól,hogy elhagy.(mindig az kell,ami nem lehet..és ha szeret ez társul a hiánnyal is.) Nem veszthetsz,mondd meg neki a magadét!

- Ha szeret: Jól jártál

- Ha nem szeret: Jól jártál. (nem rabolja tovább a drága időd.Elkezdesz csajozni,bulik..)


Én mondom neked,aranyélet!! (nálam most ez van,a végén megcsalt.(az volt az utolsó csepp a pohárban,és már van csajom.És bulizok is.Ő engedi,és ez így jobb! Te is találhatsz jobbat!! (Sokkal!) 1 és fél évet voltunk együtt.


A jelenlegivel 1 hónapja.

15/F

2011. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!