Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már ez meg valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ez meg valakivel?

Figyelt kérdés

Főleg lányoktól kérdezem, hogy pár randi után aztmondtátok a srácnak hogy maradjatok barátok, de megbántátok és újra felkerestétek?

Srácok, ha veletek történt ilyen akkor is írhattok:)


2011. júl. 6. 10:45
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
Aki engem egyszer így lekoptatott, azt elküldeném a sunyiba, ha újra megkeresne...
2011. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehet, de ha szeretem :S
2011. júl. 6. 10:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen a jelenlegi párommal, aki azóta már a vőlegényem. Igaz, nem én kerestem fel, hanem ő ostromolt. De egy idő után (kb. fél év) már én mondtam, hogy jöjjünk össze.

Szóval igen, kapott pár kosarat szegény, de ennek ez a klasszikus rendje és módja.

2011. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Konkrétan elmondtam a lánynak tavaly decemberben,hogy többet is szeretnék tőle,mint barátság.

Ő azt mondta,maradjunk meg barátoknak.

El is tűntem az életéből ahogy kell,és a múlt hónap közepétől hívogat,hogy talizzunk,menjünk ide meg oda,stb stb.

Mintha nem akarná megérteni,hogy már van barátnőm...

2011. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

11:02-nek

A világ változik s nem biztos hogy mindig ilyen szerencséd lesz. Én például nem keresek mögöttes árnyalatokat egy nem-ben. Aki elküld az eljátszotta a lehetőséget, s nincs második menet.

2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen...

Az volt a gond, hogy régóta jóban voltunk, és azt hittük hogy majd lesz belőle valami, de nálam mégsem így történt.. Nem tudtam elképzelni azt hogy csókolózunk, hogy kézenfogva megyünk az utcán. Ezért közöltem vele, hogy hagyjuk inkább. Pár nap múlva azonban rájöttem hogy mégis szükségem van rá, és ITT RONTOTTAM EL. ( csak azért akartam volna visszakapni, mert unatkoztam, nem volt senkim, és pasira vágytam. nem azért mert igazán Őrá vágytam volna).


Tehát jól gondold meg, mit teszel, hiszen ha belekezdesz egy olyan kapcsolatba, amit nem is akarsz igazán, már az elején SEM, az hazugság. Hazudnál magadnak, és a másiknak is.


Sok sikert és kitartást!


20/L

2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

11:26, mi az, hogy nem lesz TÖBB ilyen szerencsém? Én már megtaláltam, akit kerestem, mit nekem több alkalom.


Egyébként srácok ritka szánalmas, hogy egy "nem" után feladjátok az egészet... Ne csodálkozzatok, hogy a mai lányok sokkal nyomulósabbak és kitartóbbak és neadjisten letöketleneznek titeket...

2011. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neeem, en szerelmes vagyok a lanyba. Abban bizok hogy rajon hogy szuksege van ram es felkeres...:)
2011. júl. 6. 13:14
 9/11 Smartguy86 ***** válasza:
Azért ez nem mindennapos tapasztalat. Az első benyomás nagyon fontos szokott lenni. Azon már borzasztó nehéz változtatni. JAH és azt, hogy tévedett, na azt aztán senki nem fogja neked bevallani! Az jóval több intelligenciát és határozottságot kíván, mint ami az átlagembernek ma van...
2011. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Viszonzatlanul szerelmes vagy, most, június közepén lesz már 4 hónapja, h kosarat kaptam, de még mindig nem sikerült túllépnem ezen. Nyilván h csak egy hiú ábránd, h a lány majd egyszer magától fel fog keresni, de tegyük fel, megtörténik a csoda. Hogy mit lépnék? Őszintén szólva, halvány lila fingom sincs! Egyfelől azonnal rohannék a karjaiba, mert ő álmaim nője, életem nagy szerelme. De ott van az érem másik oldala is: lehet h csak addig kellenék neki, ameddig magányosnak érzi magát, és nem talál egy nálam jobbat.


Tényleg, lövésem sincs, hogy mit tennék...

2011. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!