Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagy része miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért gondolja azt hogy ha egy kapcsolat el romlik akkor a férfi a hibás és miért gondolják azt hogy mindig a férfi a hűtlen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhez 2 ember kell.
2011. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
konkrétan azért "hiszem el", mert konkrétan az én esetemben a "férfi" kefélt félre. ez nem "hit" vagy "nem hit" kérdése...
2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:15


Aha persze hogy lehetne ilyet csinálni vagy is csak így derülne ki!Csak a kérdés csupán az hogy a nők hányada vallaná be?Szerintem több férfi vallana színt mint nő,egy nő inkább a sírig viszi magával minthogy kiderüljön hogy valójában a gondos házi asszony egy fehérmájú ku@rva....

Sok ilyet hallottam mert egy jó ideig éltem kertvárosi családi házas környezetben ahol elég sok pletykálkodás volt mint ha a született feleségekben csöppentem volna bele kb....Hogy ott mik derültek ki néha azt inkább el sem mesélem hogy ki kezelgetett kit.....

2011. júl. 6. 16:36
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem lehet felállítani ilyen alapszabályokat, hogy mindig ez a hibás, vagy mindig az.

Vannak szemét, skalpgyűjtő férfiak, akik képtelenek lehorgonyozni egyetlen nő mellett, és hetek, vagy jobb esetben hónapok elmúltával bizony félrekamatyolnak.

Van olyan, hogy a kapcsolat kihűl, a nő szeretethiányos, a párjától már nem kapja meg azt a kedvességet, odafigyelést vagy törődést, amit szeretne, és igen, ebben a helyzetben hajlamos lehet más férfinél keresni azt, amit a barátjától kellene megkapnia.

Azt mondom, ebben a 2 esetben a férfi a hibás, azért is, amikor a nő lép félre, de azért is, amikor képtelen a hancúrlécet a gatyában tartani és ugyanúgy vonzza a numerák lehetősége.

VISZONT! Ugyanezek a lehetőségek megfordítva is igazak lehetnek. Sajnos a mai társadalomban, ahol a fiatal lányok jó része már 14 évesen szexel, és fogalma sincs róla, milyen egy rendes, bizalomra épülő kapcsolat, mert attól hiszi nagylánynak magát, hogy minél több pasinak teszi szét a lábát, ugyanúgy megeshet, hogy a csaj képtelen nyugodtan ülni a babérjain egy pasi mellett, és pár hét vagy hónap után félrelép, mert ilyen elkurvult természetet nevelt belé ez az egyre inkább elkurvuló társadalom.

Sőt, ugyanígy el tudom képzelni azt is, hogy az ilyen lányok többsége magasról tesz rá, hogy a barátjának milyen igényei vannak, és akkor a srác bizony más nő karjaiba fut, mert a kapcsolata vacak és élvezhetetlen, hát még jó, hogy a nyomorult máshol próbál vigaszt találni.

Ebben a 2 esetben a nőt tartom hibásnak.


Szóval szerintem nem lehet ezt ilyen nyíltan kijelenteni, hogy ha a csaj félrelép, mindig a pasi a hibás, mint ahogyan azt sem, hogyha a pasi lép félre, ott meg minden esetben a nő vétett valamit.

Mindig kettőn áll a vásár, és ma már bármilyen variáció előfordulhat.


20/L

2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!