Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsalt, bár talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, bár talán az én hibám. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon hosszú távú kapcsolatom, és el is jegyeztük egymást már évekkel ezelött. A dolog lényege az, hogy nem rég eléggé eltávolodtunk egymástól. Úgy kezdödött, hogy sajnos abortuszra kellett mennem még hónapokkal ezelött, viszont hibáztam és neki nem mondtam ezt el. Egyedül akartam végig csináli és nem akartam, hogy neki ez bármilyen szinten is fájjon. Hiba volt magamban tartani...tudom. Viszont azután teljesen kizártam öt az életemböl. Csak a barátaimnak és a biuliknak éltem. Ö pedig szinte magára maradt. Nem rég azonban megtudtam, hogy egy lánnyal ,,összemelegedett,, (sex nélkül, de érzelmi sík az durva volt). Rohadtul fájt és kiaakadtam, de vele maradtam, mert az gondoltam, hogy ez az egész az én hibám is, hiszen én löktem el öt magamtól teljes gözzel. Viszont ahogyan múlik az idö a dolgok egyre rosszabbak. Szerete engem bár akkor láttam csak sírni, amikor mondtam, hogy felejtse el azt a lányt és írja meg neki, hogy többé nem is zól hozzá. Akkor sírt. Amikor engem majdnem elveszített nem sírt...A kérdésem az, hogy érdemes-e vele maradnom? Mellette szól természetesen az is, hogy öszintén szeretem. Szóval kiváncsi vagyok normális véleményekre, hogy mi a helyes megoldás ilyen helyzetben???
2011. júl. 6. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

te tudod hogy mennyire birod elviselni ha arra gondolsz hogy a vőlegényed veled van de egy másik lányba ezek szerint szerelmes:S és hogy bízol-e benne hogy a jövőben nem fog-e még egyszer megcsalni.


Ha pedig képes voltál ellökni magadtól őt szinte teljesen akkor azt is végig kell gondolnod, hogy tényleg szereted-e.


Én valószinüled ilyen helyzetben mindegy hogy mennyi idő után de szakítanék a helyedben.

És az abortuszt eltitkolni szintén nagyon durva hiba:\

2011. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy szeret e még

meg hogy kíván e mikor sexeltek

mert lehet hogy ez a gond

2011. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az abortuszt kár volt eltitkolni
2011. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy te mit akarsz, hanem az, hogy ő mit szeretne!
2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hiba volt, hogy eltitkoltad az abortuszt, és az is, hogy utána nem foglalkoztál vele, inkább bulizgattál.

Talán emiatt azt hitte, hogy ő nem olyan fontos már neked.

A sírós résszel kapcsolatban: ha vele maradsz, örökké arra fogsz gondolni, hogy sajnálatból van veled, mást szeret.

Gondolj bele: most azért nincs a másik nővel, mert Te mondtad neki, hogy hagyja ott - gondolom, téged nem akar magadra hagyni, de ez nem szerelem.

2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dottorre ***** válasza:

AZ előttem szólóval értek egyet.

Ha őszinte akarok lenni, lehet, hogy jobb lenne békésen elválni. Néha nem érdemes egymást nyúzni tovább egy rossz kapcsolatban. Egy új kapcsolatban mindketten megtalálhatnátok a boldogságot. Ez az én javaslatom. Sajnos ezt a kapcsolatot véleményem szerint már nem lehet hosszú távon helyrehozni.

2011. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm is...nyilvánvaló, hogy normál esetben már rég ott hagytam volna...viszont azt mondja, hogy tényleg szeret és ha én is szeretem ez már nem helyre hozható???
2011. júl. 6. 16:42
 8/10 WhiteLabel ***** válasza:

Ha ő is szeret, és te is szereted őt, akkor helyrehozható.

Néha küzdeni kell a másikért, Te is hibáztál Ő is hibázott, emberek vagytok, meg kell beszélni a gondokat, és ha lehet tovább lépni, ne a szakítás legyen az első megoldás. Persze ha nem megy másképp akkor meg kell tenni, de nem hiszem hogy ez lenne a célotok..

2011. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már az első mondatnál megbukott a kapcsolat az én véleményem szerint...már évekkel ezelőtt eljegyeztétek egymást...mégis miért nem házasodtatok össze?????? nem pálya az a pasas,aki mellett évekig csak annyit lehet elmondani,hogy menyasszony vagyok...de ez csak az én véleményem.Aki pedig úgy gondolja,hogy addig nem akar összeházasodni,amíg nem adottak a feltételek(környezet,pénz akármi),az meg ne menjen bele az eljegyzésbe...

Az abortuszhoz pedig no comment.

2011. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az erkölcsi értékrendekkel, de valószinüleg most ne kioktatásra hanem tanácsra van szükségem...
2011. júl. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!