Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác nem az a bátor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem az a bátor, kezdeményezős típus, akk h mutatja ki egy lánynak h tetszik ha nem ismerik annyira egymást?

Figyelt kérdés

azért kérdezem,mert 1 éve már h amikor suliba "találkozunk" néz..de nem szól soha..

mondjuk nem nagyon nézek rá,nem tudok,nem merek rá nézni..:/

de nem direkt csinálom..

segítsete légyszi!

tom h 1. lépés h rá nézek,de nem megy!

más ötleteket is várok!!:D

16/L

köszi előre is!:D


2010. jan. 12. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

hát ha suliba nemmegy valahogy szerezd meg az msn címét és ott megimseritek egymást jobban.hátha feloldódtok mind2en és fog menni élőbe is :)

remélem segítettem 14/F

2010. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
szemez vele, mosolyog rá. keresi a tekintetét... Jha, és kedves vele, lehet ezt anélkül is hogy hozzászólna :)
2010. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
bocsi de ez egy kicsit vicces h a ránézésen kivül adjunk tanácsokat:D:D!! Ez az alap, hogy ha akarsz tőle valamit akkor nézzél rá,sőt nézzed hosszan, vetesd észre magad, azt h tetszik neked! Anélkül nem esik le neki h esetleg tetszik neked, és azért miért menjen oda? a pasik általában a tutira mennek, nem szeretnek pofára esni, úgy ahogy a csajok sem. Veszteni valód nincs, azért nem harapja le senki a fejed mert ránézel egy olyan srácra aki bejön neked!
2010. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!

nekem annyira nem vicces..

de örülök h jól szórakoztál..:P:D

még1x köszi!!:D

2010. jan. 12. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az msnes dolog lenne a legjobb.

Ott beégni nem nagyon lehet :D


Beszélgettek, aztán majd csak lesz valami.

2010. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Odamész rányúlsz a farkára és kész :D:D Nem am bocsi de nem hagyhattam ki :D Szemezz vele és kész :D 18F
2010. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!