Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös megeggyezéssel szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös megeggyezéssel szakítottunk párommal, erre 1 hét mulva közös összebujos/romantikázós dvd-zés!?

Figyelt kérdés

Hiányzott nagyon, én is neki...dehát mégiscsak szakítottunk.

Mit csinálnátok a helyemben?


2011. júl. 6. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fasza minden akkor nem volt értelme szakítani...

A helyedben hagynám a fenébe... lesz másik akivel összebújhatsz.

2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartanám magam ahhoz, amit már kimondtam.
2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Romantikázós dvd és még te kérdezed?Ezen mi a kérdés?Semmi!Ki kell békülne és jobbá tenni ami eddig nem volt jó!Ennyi!Valakivel nem romantikázok ha nem érzek iránta semmit!
2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igaz,igaz,igaz.

GONDOLKOZZ!!!

2011. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen határozatlan, az életedről van szó! Kidobod az éveidet, amit egy olyan emberre pazarolsz, aki csak a jól megszokott szexre vágyik, a köztetek álló problémák mindig ott lesznek! Tudom, hogy elbizonytalanít az ismeretlen, de ne hátrafelé tegyél két lépést, hanem előre! A helyedben azt az összebújós DVD-zést úgy lefújnám, hogy egészen Argentínáig sodorja a szél.. Ha úgy érzed, meg tudjátok beszélni a problémákat (és nem volt előtte másik 2 szakítás, mikor ismét visszahúzott titeket egymáshoz a megszokás) akkor arra koncentráljatok, és addig ne legyen köztetek semmi egyéb, mert csak a szőnyeg alá söpritek a valódi bajokat vele és ültök a langyos sz... vízben! Ha pedig már próbáltátok, és nem megoldható a dolog, akkor felejtsd el! Az sem megoldás, ha alkalmanként összejártok ágykapcsolat céljából, mert arra találsz mást, de vele viszont csak még jobban belekavarodnál a "sem együtt, se külön" érzelmekbe, és képtelen leszel tovább lépni! Tényleg, ne legyél saját magad ellensége! Ne engedj a megszokásnak vagy a pillanatnyi érzéseidnek, azt tartsd szem előtt, hogy hosszútávon mi a jó! Kibékülni vele? Annak más módja van.. Elfelejteni? Akkor viszont tovább kell lépni!
2011. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Problémáinkat nem tudjuk megoldani. Összebujos dvd-zésnél nem volt szex.
2011. júl. 6. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok megoldani, akkor tényleg csak időpazarlás minden együtt töltött perc.. Lehet, hogy nem feküdtetek le, ebben az esetben biztosan a megszokás hajtott egymáshoz titeket, de ha tényleg tovább akartok lépni, akkor ne engedd, hogy bármi több történjen! Sőt, az együtt nosztalgiázást szerintem a közeljövőben hagyagolhatnátok egy ideig..
2011. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha a párod nem volt olyan jó mint gondoltad akkor hagyjad és próbálj keresni másvalakit aki Neked megfelel.

Ha meg megfelel neked akkor ne engedd el SOHA!

2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!