Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy dolog egy kis szeretet adni?

Figyelt kérdés
Elegem van abból,hogy a fél éves kapcsolatomban,én mindent megadok a barátomnak (25), ezt ő is hangoztatja, tisztában van vele.Én ezt fordítva nem mondhatom el, mertem megemlíteni a hétvégén kicsit több szeretet igénylek,törődést, mire ő felháborodott,nekem semmi nem elég?! Szerintem,ha szeretünk valakit ez sem pénzbe, sem erőfeszítésbe nem tellik.És még ezekután ő háborodik fel,hogy miért vagyok morci, jobb lesz ha kipihenem a hülyeségeimet,ne találkozzunk inkább egy hétig.Neki áll följebb így is,akkor is neki van szerinte igaza.Valóban olyan nagy dolgot kérek? Mert így már kezdem kétségbevonni az általa oly gyakran emlegetett "szeretlek" szót.Ha szeretünk valakit,azért mindent megteszünk,az a fontos, jó legyen neki.Vagy tévedek? Úgy gondoltam nem keresem akkor eg hétig,ha nem nem hiányzok neki,az elárul valamit.Mit tennétek ti?
2009. márc. 29. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én ugyan fiú vagyok, de amit a barátod csinál az egyszerűen gerinctelen, hálátlanság. Várd ki azt az egy hetet, várd ki mi lesz. Keress kompromisszumot. Amit ő nem ad meg neked, azt te sem adod neki. Ha ő nem elégít ki orálisan, akkor te sem őt... stb.


Én úgy leordítottam volna a fejét, hogy egy szó nélkül eltakarodik...

2009. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem sem kérsz "nagy" dolgot. A szereteted viszonzását kéred semmi többet.


Nem nem egy hétig kéne nemtalálkozni, hanem soha többet.

2009. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog, de ha neked ez így nem volna jó, akkor nem lennétek együtt már fél éve. A kapcsolatokban néha kellenek kompromisszumok is.
2009. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
ez a fiú nem érdemel társat maga mellé. főleg nem téged aki ráadásul mindent megad neki! szerintem ne érdekeljen biztos van még sok jó pasi akinek tetszel! őt meg hagyd békén és majd kérden állva fog könyörögni h szeresse valaki is úgy mint ahogy te szereted/szeretted...
2009. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

en nem tudtam 100%ban eldonteni h mi a helyzet szoval mind2 esetre valaszolok:

1. szeret,de nem torodik veled, nem tartja szem elott az igenyeid, es te sem vagy 1 hiszterika aki allandoan csak kovetelozik: probald megnevelni 1 kicsit, tisztazd vele egyertelmuen, ugy h felfogja h neked ez mennyire fontos es h mennyire szukseged van erre. ha szeret,nem hiszem h nagyon nehezere esne ha gyakrabban olelgetne meg 1 kicsit (bar az en tapasztalataim szerint vhogy megis nagyon nehez dolog,en sem ertem miert)

2. lehet h o ugy erzi h mindent megad neked. legalabbis szerinte. ha o ebben biztos,akkor lehet h bele fog kelleni nyugodnod h o ilyen. nem mindenki a folyton odabujos,romantikazo alkat. van aki csendben szeret. viszont azt mindenkepp tartasd szem elott h "azert mert valaki nem ugy szeret ahogy te azt szeretned, nem jelenti azt h nem szeret teljes szivebol"

probaljatok megoldani, kompromisszumot kotni.

2009. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Már rég otthagytam volna. Én is voltam ilyen szituban...A lelkemet is kitettem, a srác meg semmibe vett...Hogy miért? Mert nem is szeretett...Aki nem törődik a párjával, abban nincs is szeretet.
2009. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!