Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyáriszünetbe hogy jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáriszünetbe hogy jöjjek össze valakivel akivel egy suliba járok?

Figyelt kérdés

Még nem beszélgettem vele nagyon csak ugy hogy társaságba és nem csak közvetlenül hozzá meg még msnen se beszéltem vele

Ha sulidőbe lenne akk könnyeb lenne de igy nyáriszünetbe nem is találkozunk :/ dehát micsináljak most tetszett meg


2011. júl. 7. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
írj rá msn-en többször is, ha úgy látod hogy nem vevő a dologra akkor hagyd, ha te is bejössz neki akkor nincs mitől tartani
2011. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt nem értem,hogy miért mindenki nyári szünetben esik bele egy sulis emberbe :D amugy az előzővel egyetértek.
2011. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek az kell, amit nem lehet vagy nehéz megkapni :))) ez így működik sajnos
2011. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs meg az msn címe :D

de mien igazad van az kell amit nehéz megszerezni

2011. júl. 7. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, én is hasonló cipőben járok, meg általában mindig ez van :)
2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
naná xD miért is legyen könnyü az élet:D:D az uncsi
2011. júl. 7. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
És facebook-on vagy valahol nem tudsz neki írni? Vagy esetleg valami ismerősétől elkérni az msn címét, vagy telefonszámát?:)
2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, semmi izgalom nem lenne benne, ha mindig megkapnánk egyből amit akarnánk, meg akkor nem is lenne élet az élet. Halálra unnánk magunkat, nem tudnánk értékelni amit megszereztünk
2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jaja:D hát mien lenne már

amugy facebokon rátudnék irni csak nem tom hogy mit

má bejelöltem meg lájkoltam pár képét meg talán majd megbököm aztán nem tom hogy tovább

2011. júl. 7. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj rá kérdezd meg mizujs vele? Hogy telik a szünet? Hogy sikerült a bizi? Merre jár bulizni? esetleg összefuthatnátok... érted... hasonlókat, ha meg nem egy beszari alak, és nem akar passzív lenni feléd akkor ő is fog kérdezősködni:) Nem veszíthetsz semmit, próbáld meg, az is jobb hogyha biztosan tudod hogy nem akar tőled semmit, mint a bizonytalanság, attól rosszabb nincs, hajrá :)
2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!