Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom új heppje az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom új heppje az, hogy "kínoz". :D Most erről, hogy a fenébe szoktassam le?

Figyelt kérdés

Barátom is meg én is olyan bunyós-félék vagyunk, nem rettenek vissza olyan könnyen. Ő azonban nagyon ügyes technikákat ismer, és könnyen le tud fogni, és új mániája, hogy direkt "kínoz", olyan módon hogy csikiz, lenyálaz, bökdösi a bordaközi izmokat, harapdál, vagy ilyesmi... Mindegyik elég rossz érzés, de én ilyenkor egyszerűen nem tudok sikoltozni vagy üvöltözni vele, hogy hagyja már abba, egyszerűen csak visongva röhögök rajta, pedig nem tetszik, csak egyszerűen jön... :D Na neki meg pont ez tetszik, hogy visongva röhögök, és direkt csinálja tovább, már szinte a fél ház azt hallgatja, hogy én röhögök, és könyörgök, hogy hagyja abba, tök kínos. Mondtam neki normál állapotban, hogy ne csinálja, mert rossz, de mindig azzal jön, hogy annyira cuki ahogy röhögök, és igazából nem is csinál semmit még, de már akkor is röhögök. Kívülről nézve biztos viccesen nézek ki, de izéé... :D Szóval valami ötlet, hogy állítsam le?

20L / 24F


2011. júl. 7. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
legalább annyira kérd meg, hogy olyat ne csináljon, ami neked fáj, és a többi maradhat- ez egy jó kis kompromisszum, mind 2en jól jártok
2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy ne csináljon olyat ami fáj neked. Vagy egy éjszaka kötözd ki aztán tied a pálya megmutatni,hogy milyen az a fáj valami :P
2011. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!