Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmenne a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmenne a barátnőtök külföldre 1 hónapra, nektek is jól esne, ha néha-néha küldene 1 e-mailt, nem?

Figyelt kérdés
Nektek is pocsékul esne, ha 1 hónapig rátok se bagózna a barátnőtök?
2011. júl. 9. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmenne a barátnőm külföldre egy hónapra, és nem jelentkezne, akkor a fejemhez kapnék, hogy hoppá, ő már nem is a barátnőm.
2011. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mármint párkapcsolat, vagy "barát" barátnő?


Egyébként mindegy is, mindkét esetben szarul esne. De lehet, hogy nincs internete, nem?

2011. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem ér rá.
2011. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Az ilyen barátnő nem barátnő, max. érdekből. Tessék helyette keresni újat!

Én szóvá se tenném, ha visszajön, hogy még egy emailt se írt, sőt valószínűleg szerveznék valamilyen programot arra az időpontra, amikor először akar velem találkozni. Ha rákérdez, hogy haragszom-e valamiért, megmondanám a magamét.

2011. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Emailt bárhonnan lehet küldeni. Vagy sms-t. Vagy képeslapot.
2011. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Van internete, ezt biztosan tudom...


Barát barátnő :) (nem párkapcsolatból!)

2011. júl. 9. 10:19
 7/16 anonim válasza:
Szerintem én nem lennék kiakadva. Nyílván jólesne, ha írna, de ha ez nem így történne, akkor sem venném a szívemre, és szerintem te se vedd magadra. Lehet, olyan jól érzi ott magát, hogy nem is akar gépközelbe kerülni.
2011. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A képeslap meg az sms drága, nem is lenne szívem "elvárni", hogy küldjön. De meddig tart megírni egy e-mailt? 5-10-15 perc?! Se pénz, se idő...
2011. júl. 9. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ha van 15 perce(bármiért is ment külföldre),akkor inkább a családjával kommunikál.
2011. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 hónap nem a világ. Volt, h a barátnőm volt kint pár hétig, de annyira sűrű programja volt, h a telefonját sem nagyon használta. Nem akadtam ki. Később én külföldre költöztem és voltak olyan időszakok (pár hét-egy hónap), amikor vagy a munka miatt vagy azért mert magam alatt voltam egyszerűen képtelen voltam bárkivel is kapcsolatot tartani. Nem haragudott meg ő sem, örült, mikor újrakerestem.
2011. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!