Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket hogyan érintene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket hogyan érintene, ha a legelső barátnőtök kimenne külföldre?

Figyelt kérdés
Már szakítottatok vele, és elvileg csak barátságot akartok tőle. És ez a külföldi út nem 1-2 hét lenne. Ja, és azóta nem volt barátnőtök, ezt a lányt is hónapokig hitegettétek, hogy még összejöhettek, és mióta bevallottátok, hogy csak barát, azóta nem beszéltetek volna vele. Majd megtudjátok, hogy külföldön van, vagy pár nap múlva kiutazik.
2011. márc. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján hidegen hagyna...
2011. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok. Csak a másik oldalon. Fél éve szakítottam a barátommal, és most február óta külföldön vagyok fél évre. Barátok vagyunk, vagyis néha kommunikálunk, és érdekli hogy mi van velem, de neki lett azóta egy nem túl komoly kapcsolata, nekem viszont nem volt semmi. Nem tudom hogy mit érez most, de szerintem nem nagyon zavarja, hogy külföldön vagyok, mert elvan a másik csajjal.

21 l

2011. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez merült fel,de én vele fogok menni ha addig együtt leszünk még...de ha elvan egy másik lánnyal akkor felejtős
2011. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul irtam.sztem neked kell tudni hogy mennyire fontos a másik!
2011. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából én nem írok rá. Ha ráírnék bizonyára elbeszélgetne meg elhülyülne velem. Úgy volt, hogy most hétvégén találkozunk, úgy éreztem, van esélyem nála. Majd a hétvégét visszamondta, mert el van havazva az iskolával (amit el is hiszek neki). Illetve úgy volt, hogy egész áprilisban segítek neki tanulni, azt is visszamondta, ugyanezért, hogy kezd besokallni a teendőkkel.

Ezután kérdeztem rá, hogy mi haladhatunk-e még valamerre, vagy csak barát, erre írta, hogy csak barát.


Én meg próbálom felejteni, és talán érdekelné, és szeretné, ha elmondanám, hogy kimegyek, de most sértettnek érzem magam. Egyrészt a csak barát miatt, hónapokig hitegetett, bár lehet ő sem tudja mit érez. Másrészt én segíteni akartam neki, szakterületem az, amiből ő vizsgázni fog év végén, mégsem kell a segítségem, megoldja maga.


Ezért nem áll szándékomban elmondani neki, sem ráírni, sem semmilyen kommunikációt kezdeményezni vele.

2011. márc. 25. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám el. Tudom, hogy a legeslegelső párom szívében még mindig különleges helyet foglalok el, akkor is ha 4 éve barátnője van. Ő is különleges helyet fog elfoglalni a szívemben örökre, de többé már nincs keresnivalónk egymás mellett, és ezzel mindketten tisztában vagyunk. Nem is igen beszélünk. Az egész nyaramat külföldön fogom tölteni, de nem érzem úgy hogy erről tájékoztatnom kéne. Minek? Majd ha megakar tudni rólam valamit, akkor kérdez, addig én nem zaklatom ilyenekkel.
2011. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!