Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezzek a fennálló helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezzek a fennálló helyzettel?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy baráti kör, Fiúk lányokkal. Adott egy lány benne aki kb mindenkinek tetszik. De csak kevesen kezdeményeznének is vele.:d És adott egy haverom a körben akivel nagyon jóba vagyok. És ez a lány ebbe a gyerekbe szerelmes(legalábbis nekem úgy tűnik), szóval vele akar lenni. de a gyerek meg nem tudom , nem igazán..mert ugye nem akarja elrontani a barátságot azzal, hogy jár vele, mert ha jár és szakít vele akkor máskor már oda se jön a hozzánk(a barátikörhöz) legalábbis ezt mondta a srác.

Viszont a csaj se akarja nagyon mert ő is a barátság miatt..De közbe meg kb 1 szó válassza el őket attól, hogy járjanak:D magyarul járnának szerintem. De a srác nem akarja annyira. Feltörtem a csaj facebookját néztem pár dolgot aztán, semmi komolyabb nem derült ki csak azok amit én is sejtettem. Na és akkor itt jövök a szóba én, nekem is nagyon tetszik ez a csaj,izgulok rá meg minden. Aztán azvan, hogy én meg nyomulnák ugye meg el is terveztem, hogy egy bulin lekapom ami nem sokára közeleg...de szinte biztos, hogy pofon lenne a vége, És megsértődne rám. De a többi barátom és még az a csávó se hiszem ,hogy megsértődne szinte biztos. De közbe meg van egy csaj akinek én bejövök nagyon..de ő meg nekem nem:S És háát nem tudom most olyan"nevető 3 dik" szerepébe csöppenék, ha sikerülne persze erre szinte semmi esélyt nem látok.

Mert ez a csaj csak annyi vonzalmat érez irántam ,hogy magas,izmos és puff ennyi..hát és ez kb egyenlő a semmivel. De nem tudom nem vagyok belé szerelmes csakhááát..na van valami de nem szerelem.

Most vagyok túl egy egész szar tapasztalaton és nem tudom...kicsit elhidegültem az emberektől is. Szerintetek mit csináljak? haggyam inkább mert csak ártanák vagy mi?

am az az érzés jobban kisért, hogy csak ártanák:s


2011. júl. 9. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
hát hallod én nem tudom xD
2011. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hallod én se:D:/
2011. júl. 9. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hagynám mert (ha jól értettem) a haverodnak tetszik. Az én baráti körömben ez tabu, de ha nálatok nem...
2011. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!