Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a nyár, és nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár, és nem tudom mit csináljak ezzel a helyzettel. Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval...Van egy lány, osztálytársam...3 éve járunk egy osztályba, tavaly kerültünk beszélő viszonyba, aztán egyre többet beszélgettünk. Egy ideig nagyon sokat beszéltünk élőben...Aztán ugye msn csere is volt...az utóbbi időben suliban került engem eléggé, nem beszélt velem, csak néha egy-egy percre, msn en viszont ha nem írok rá (direkt megfigyeltem) egy idő után mindig rámír. Beleszerettem. De már nem értem az egész helyzetet. Még pár hónapja ő ELHVOTT találkozni kettesben, már majdnem megcsókoltuk egymást, erre bedobja hogy van egy kiszemelt pasija és úgy szeretne vele összejönni, mennek majd ide-oda. Én ezért nem hívtam el találkozni soha...elbizonytalanít.

Múltkor már úgy voltam, hogy nem érdekel, hagyom a fenébe...erre rámírt megint msn en, és akkor ott hízelgett nekem...


arra gondoltam, hogy pontot teszek az i-re és elhívom most nyáron találkozni...de hogy vezethetném ezt fel neki? nem akarom úgy, hogy bevallom mit érzek meg iylesmi..milyen témából tudnám felvezetni, hogy találkozzunk?


előre is köszönöm a válaszokat!


18/F


2011. jún. 24. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni a parkba
2011. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni, és mondd el neki azt, amit ide leírtál. Hogy úgy érzed, nem egészen baráti érzések fűzik hozzád, de mégis lepattint. S mondja el őszintén, hogy akkor mit is érez irántad. Van-e nála esélyed, ilyesmi. Ügyesen. :)
2011. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!