Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem esik rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, ha barátomnál vagyok, és 4-5 órát úgy gépezik hogy szinte észre sem vesz? :S

Figyelt kérdés
vagy talán túlreagálom?:S:S
2011. máj. 9. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon kívül rendesen foglalkozik veled akkor nem feltétlen kell kiakadni
2011. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát 4-5 óra nekem is rosszul esne. Hacsak nem az a munkája.


18/L

2011. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinál. Ha játszik vagy egyéb ilyen -nem fontos- dolgot művel akkor szóvá teheted. De ha pl. dolgozik vagy a munkájával kapcsolatod dolgot csinál akkor természetesen nem tehetsz semmit. De persze az is fontos tényező, hogy mennyi időt töltesz el nála? Úgy értem egy héten pár napot vagy nagyon kevés időt stb.
2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ! Ha azt az időt tölti gépezéssel amit veled kellene akkor gáz! :S
2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Munka vagy játék?

Egész nap együtt vagytok?

A kérdésedből ítélve nem laktok együtt.

Ha nálam van a barátnőm nem tudom elképzelni, hogy leülök játszani.

Ha játszik lepd meg egy fehérneműben, ha erre nem hagyja ott a gépet az már gáz.

2011. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a munkája miatt ül a gép előtt, akkor ne szólj neki.

De ha semmi fontosat nem csinál, csak elb.assza az időt, akkor lépj.


Nálam egyszer játszották ezt el. Fél óráig ültem és vártam, mint a jókislányok, hátha eszébe jut, hogy "Basszus itt a barátnőm." De mivel nem jutott eszébe, ezért kisétáltam az ajtón, felöltöztem, és hazajöttem:D

A bökkenő az volt, hogy 25 km-re voltam a várostól, ahol élek, de testmozgásnak nem volt utolsó. Persze hamar észrevette, felhívott és kérte, hogy menjek vissza, de mondtam, hogy ha látni akar utánam jön, nem vagyok hajlandó visszasétálni...:D:D:D

Jött.


Javaslom, próbáld ki, hogy eljössz, érdekelne a reakciója. :P

2011. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írjátok még le vagy ötször ugyanazt...XDD
2011. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én akkor gépeztem sokat amikor már úgy éreztem hogy rossz a kapcsolatom a barátnőmmel és lesz*rom hogy mit csinál. hát lehet már nem vagy elég jó neki ha rosszul esik ha nem.
2011. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Haha xD ez szerintem nagy surmóság :D én alig várom a hétvégéket hogy végre láthassam (fordítva is igaz), erre valaki meg így sz*rik a barátnőjére...és kockul... gratulálok :)


19/f

2011. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek még..:)

Inkább játszanak,minthogy becsússzon valami..:D

2011. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!