Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a családomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a családomnak a fekete bőrű páromat?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, és már lassan egy éve együtt járok egy csodálatos lánnyal. Már rég be kellett volna mutatnom a családomnak, de azt hiszem ha meglátnák Őt, elájulnának... ugyanis fekete bőrű. Pontosabban az édesapja volt Nigériai származású, az Anyukája magyar. Nagyon szép és kedves lány, de félek, nem fogadnák Őt el a családom. Anyukám megőrülne, a hugom kiröhögne, Apám szerintem kitagadna a családból... mit tegyek? Nem lehetünk mindig titokban együtt, egyszer ki kell derülnie mindennek. De hogyan? Mit tegyek?
2009. márc. 30. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyszeruen mond meg nekik,hogy pl holnap ide hozom a csajom es legyszives legyetek kedvesek vele.mert,hogy nem mered bemutatni az azt jelenti,hogy szegyenled a csaladod elott....es ezt szerintem o is erzi.
2009. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért???

Szüleid rasszisták??(már bocsánat)


Én is félvér vagyok (Ázsia)

Barátom szülei könnyen elfogadtak.


Szép kedves okos lány akkor nem lehet gond.


Elsőnek mond el szüleidnek. Ne vidd haza lányt lehet rosszul esni neki a fogadtatás.


Ülj le szüleiddel:

Mond el hogy, egy félvér lánnyal jársz és szereted úgy ahogy van! Fogadják el!


Anyukád: megőrülne...nyugtasd meg azzal hogy, hiába csinálja a fesztivált nem lesz jobb.


Hugód: Meg hiába izél ő is lesz 1x szerelmes...


Apukád: meg nézd ha nem tudja elfogadni most neki lesz rossz!


ÁLLJ a SARKADRA!!!!ha szereted a lány

2009. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen jogod van azzal együtt lenni akivel akarsz. Vidd haza, mutasd be nekik, a csaj előtt csak nem szólnának be, ismertesd meg a lányt velük, hogy ne csak azt lássák hogy fekete, hanem azt hogy belül milyen kedves, rendes.
2009. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Már ne is haragudj, de elég rasszista családod lehet... Már az is furcsa, hogy te sem veszed emberszámba teljesen, mintha nem lenne normális, hogy ő fekete.


Van fekete rokonom, amikor bekerült a családba, senki nem foglalkozott azzal, hogy ő más lenne. Annyi, hogy érdekesnek találták, hogy fekete, de ez senkinek nem volt negatívum.


Ha egy "brazil" barátnőd lenne, akkor azt mondom, lehetnének előítéletek, de itt Magyarországon nem tudok róla, hogy a feketékkel baj lenne. 22 évesen meg aztán tényleg ne problémázz ezen. Mit tudnak tenni, ha nem tetszik nekik? Ők sem akarják, hogy ne menj haza többet...

2009. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha félsz, hogy gond lesz:

ha tudják, hogy van barátnőd (csak tudják 1 év után...) akkor mutass neki kegy közös fényképet. Csak természetesen. Nem hiszem, hogy nem érdekli őket, kinek csapod a szelet ;)

2009. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, a probláma a te gondolataidban kezdődött. Feltételezed, hogy anyád megőrülne, apád kitagadna, hugod kiröhögne. Ugyan miért is? Milyen értelmes indokot tudnának felhozni, amiért ez a lány nem elfogadható? Te magad feltételezed, hogy gáz, hogy szines bőrü a barátnőd!!!! Nagy a világ, más éghajlatok vannak, az ott élők ,egjelenése alkalmazkodik a helyi körülményekhez. Ezért vannak fehér, fekete, sárga, ferde szemü, szőke haju, vörös bőrü, szeplős, alacsony, magas, stb emberek!!!!! De mind EMBEREK. Ugyanolyan szerveik vannak, ugyanúgy szeretnek, szenvednek, érzenek, mint te vagy a családod. Ha te szereted ezt a kislányt, meg se forduljon a fejedben, hogy valamiért nem szalonképes.

Mondd meg nekik, "szeretném végre bemutatni nektek a barátnőmet, nagyon kedves, helyes, okos lány, ja és még nem is mondtam, hogy az apukéja nigériai!!!!!!!"

És ha bárkinek bármi kifogása van, úgy kérd meg őket, pontosan fogalmazzák meg, mi a probléméjuk ezzel a lánnyal.

2009. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

istenem milyen szerencsés vagy...már a lány miatt....:):):)

nem ismerem a szüleidet de biztosan van bennük valami amiért félsz...végülis ezt télleg el kell mondani és szó szerint feketén fehéren mindent ki kell tálalni...és hogy mit csinálhatnak hát a legrosszabb eset szerintem nem az hogy kitagadnak a családból...hanem hogy úgy csinálnak mintha elfogadnák közben meg magukban szétrobbannak ez se neked nem jó se a barátnődnek...de az tény hogy el kell mondani lesz ami lesz...én drukkolok neked...nagy mákod van egy ilyen lánnyal...szerintem

2009. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem rasszisták a szüleim... csak apám olyan, mintha egy katonatiszt lenne. Délben kell kajálni, ha nincs kaja délben, akkor sokszor kiakad... A hugom véleménye nem érdekel éppen. Anyukámmal lehet beszélni normálisan, előbb majd kettesben Vele beszélnék. Egyébként a lányzó főiskolára jár, angol-német-magyar nyelven beszél, gyógypedagógus szeretne lenni. Én már találkoztam az Ő családjával, ott nem volt semmi gond.
2009. márc. 30. 18:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták feljebb... Egyszerűen mutasd be, nem kell semmi körítés. Ha a családod (bocsáss meg, kérlek a kifejezésért, de) nincs olyan értelmi szinten, hogy felfogja, a fekete is ugyanúgy ember, akkor meg legfőbb ideje, hogy valaki (jelen esetben te és Kedvesed) kiokosítsa őket. :)
2009. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a helyzet az én családomba is:(
2009. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!