Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy 15éves lány cigizik?

Figyelt kérdés
én nem cigizek csak nagyon sok barátnőm, mégis van pasijuk. pedig úgy tudom a fiúk ezt nm annyira szeretik
2011. júl. 10. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én nem jönnék össze olyan lánnyal, aki cigizik. Nálam ez egy alapfeltétel, hogy ne cigizzen és ne piáljon.

16/F

2011. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én sem jönnék össze olyannal aki cigizik


18/F

2011. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nem jönnék össze olyannal aki nem cigizik tudod ki akarja hallgatni az örök rinyálást...

18/F

2011. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Középsuliban nagyon menőnek számít de ha kijárja a sulit az ember láthatja hogy inkább cikinek számít mint menőnek.

Én nem jönnék össze vele, ha össze is jönnék dohányzó csajjal leszoktatnám.

17/F

2011. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Csókolóztam már olyan csajjal aki dohányzott és örök életemben kiábrándultam olyan íze volt:S

Szóval azóta ez alapfeltétel, hogy ne dohányozzon. És nemcsak a förtelmes íz miatt mert ehet egy rágót vagy cukrot, hanem azért mert ne ezzel akarjon már vagizni és nagylánynak látszani.

2011. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne dohányozz, én undorodom tőle, még a lehelettől is,

volt már cigis barátnőm "1 hétig!", a barátnőidnek "cigis pasijuk van" meg *menőznek, senki sem szeretetből szokik rá, "csak valaki megkínálja és onnantól kezdve már nagy nak érzi magát, majd évekkel később már le se tudja tenni,"

én nem javaslom h. rászokj

2011. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kizáró ok lenne. leszoktam, így zavar a füst és az a bizonyos szag
2011. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Cigisek a cigisekkel járnak általában.Nem is jó,ha egy pár egyik tagja cigizik,a másik nem,mert a nem cigiző le akarja szoktatni majd a másikat,és abból általában veszekedések lesznek.Én olyan barátot akartam aki cigizik,meg is lett,ő is olyan csajt,aki cigizik,szóval jól kijövünk,és ez nem probléma.

A "nagyon sok barátnőd" pasijaik is cigiznek szerintem.

2011. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Max arra kérném, hogy előttem ne cigizzen. Meg mosson fogat. Inkább igyon keveset, minthogy cigizzen!

Megtiltani nem tudom... Nem az apja vagyok hanem a barátja.

2011. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17/f
2011. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!