Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok, és elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, és elég sovány 55 kg, ami elég gáz. Elkezdtem küzdősportozni, elég jól megy. És gyúrok is, ha van rá pénzem, de semmi hatás. Szeretnék hízni, vagy izmosodni. Unom, hogy lenéznek, és csajom sincs! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 17:31
1 2
 11/14 kovpet ***** válasza:

"Mi lehet a baj?"


16 vagy b-szki. Mit vársz? Hogy legyen egy háremed, vagy mit? Nyugi, ebben a korban ez van :)

2011. júl. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi kovpet a válaszodat, vigyázni is akarok ezekkel, és nem is háremet akarok, csak egy csomó ismerősömnek már évek óta van és azok aztán elég nagy taplók, ezért érdekes is.
2011. júl. 11. 08:53
 13/14 kovpet ***** válasza:

Egy csomónak meg nincs :) Ez van.

De erre nem az a válasz, hogy tönkreteszed magad.

Sportolj, gyúrj, de csak okosan. Ne vidd túlzásba.


A lányok meg majd jönnek, csak ki kell várni. Illetve nem várni kell persze, hanem tenni érte: olyan körökben mozogni, beszélgetni, menni ide-oda. Ilyesmi. Ne görcsölj és jó lesz. Meg ne várj egy hét alatt eredményt.


Itt sem a mennyiség, hanem a minőség a fontos :)

2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megértem a problémád, sajnos én is hasonló alkat vagyok/voltam, De pár éve elkezdtem futni, mindig csak annyit amennyit bírtam, pár 100mről indultam :) és amikor mozogsz több kalóriát égetsz, épp ezért az étvágyad is megnől majd. A lényeg a kajálás nincs szükséged semmiféle porokra , meg szálkásításra sem. egyél amit csak bírsz, fehérje és szénhidrát tartalmú kajákat, és ne foglalkoz olyan szabályokkal hogy nem lehet enni 6 után. :D kajakul akkor esik a legjobban a bundás kenyér. :DEgyébként én 18 éves koromban voltam ekkora, most 25 vagyok és 90egynehány(kondizás mellett). :) ugyan megeszek naponta egy kiló kenyeret de az mellékes, a lényeg tömdd a majmot, különben nem fogsz hízni. :)ha bármi kérdésed lenne írj pm.et .
2013. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!