Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont Velem közölte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont Velem közölte, hogy itt maradt? Mi közöm van ehhez, főleg szakítás után?

Figyelt kérdés

Végre kezdtem feldolgozni,hogy szakított Velem a párom(a jövöbeli távolság+korunk miatt) és 3hónapig tényleg szenvedtem,volt,hogy írtam Neki de nem írt vissza,vagy ha visszaírt akkor olyan választ kaptam,hogy "Én is nagyon szeretlek" stb..már 1 hónapja egész jól voltam,főleg mivel tudtam,hogy végre jön a szeptember és soha többé nem fogom őt látni..(talán el tudom felejteni)

És 2 hete legnagyobb meglepetésemre írt 1 üzenetet melyben ez állt"Itt maradtam Kecskeméten,számítanak rám.."

És ez most nagyon visszahúzott...2hete megint csak ő rá gondolok és megint jön a szenvedés(mint szakítás után)..

Nem értem,hogy minek írt??Miért kellene erről tudnom,hogy ő itt maradt??

Teljesen kétségbe vagyok esve,mert ő tudja,hogy én szerelmes vagyok belé még mindig és ujra is kezdeném.De ezt akkor sem értem.Amugy azóta nem beszéltünk azaz 1hete mert visszaírtam neki h ezen meglepödtem és miért velem közli viszont sikerült 1 vizsgám.A fő kérdésre nem válaszolt viszont írta,hogy gratulál és poénkodott is 1 sort..

Szerintetek azért írhatott,hogy lehet,hogy majd ujra kezdené vagy mit akarhatott ezzel vagy 1szerűen csak közölte,ne mástól tudjam meg??Próbálok kevesebbet gondolni rá meg erre az egészre mert félek,hogy beleélem magam,hogy hátha lesz megint esélyem szeptembertől és akkor meg nagyot koppanok ha nem..

22/L


2011. júl. 10. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Megpróbál ő lenni a titokzatos nagy Casanova... jahjjj :) De rég volt már ilyen...

Nos, semmit nem akar már hiszen 3 hónapja vagy több is hogy szakított veled, egyszerűen az volt amit írtál: "nem akarta hogy mástól tudjam meg"? : IGEN. Valamit azért nem akart paraszt lenni, és gratulált, de ennyi!

2011. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!