Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha pokolian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha pokolian rosszul érzem magam amikor mások a barátnőjükről beszélnek vagy, hogy mennyire szeretnek egy lányt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor olyan szomorúság tör rám és annyira jelentéktelennek érzem magam, mintha képtelenség lenne belém szeretni. Tudom, hogy nem szabadna irigynek lennem, de mégis nem tudok ezzel mit kezdeni. Néha fizikailag fáj a szívem emiatt. :S


Lány vagyok.


2011. júl. 10. 23:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ha görcsösen akarjátok h eljöjjön a nagy Ő akkor nem fog jönni de ha nem akarjátok annyira akkor egyszer csak betoppan az életetekbe lehet elsőre nem veszitek észre csak idővel és utána teljesen meg fog változni minden saját példámból tudom nekem is így toppant be a szerelem és ez az első komoly kapcsolatom és én 19 vagyok és én is ugyanígy gondolkodtam h velem van a baj h nem kellek senkinek sem? meg h nekem sem kell senki? de egy idő elteltével nem is gondoltam rá és egyszer csak... szal fel a fejjel és mindent bele mindenkinek van párja az életben.


a legtöbb lánynak meg csak a rossz kell volt h velem is előfordult h a rossz kellett és idővel rájöttem h hülye vok én h ilyen emberekre pocsékolom el az időmet? de aztán egy idő után minden lány így vélekedik mármint a normális fajta:)

2011. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hogyan higgyek ebben, hogy egyszer csak eljön ha 20 évig senki sem jött? Tündérmesékben már nem merek reménykedni, sajnos nem minden ember találja meg a párját, nézzünk szembe a valósággal.
2011. aug. 8. 22:30
 13/25 anonim ***** válasza:
Jaj, ne csináld már. Van egy csomó 22-24 éves srác, akinek nincsen barátnője. Ők ugyan azért nyavajognak, amiért te is. Ne idegeskedj rajta, biztos, lesz olyan is, akinek tetszenél. Sőt, biztos vagyok benne, hogy eddig is volt olyan, akinek te tetszettél, csak esetleg nem mert közeledni hozzád, vagy éppenséggel te nem vetted észre ezt a közeledését. Kicsit írhatnál még magadról, hogy mit gondolsz, akkor tudunk többet segíteni...
2011. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Amúgy is mi az, hogy 20 évig? Mert már 3 éves korodban pasizni akartál volna? Most majdnem írtam volna vaalmit, de az sok embernek nem tetszett volna, azért gyorsan átfogalmaztam, szóval attól, hogy az utóbbi 2-3 évben nem találtál senkit, még nincs a világ elveszve, van még egy csomó időd. Csak teljesen feleslegesen idegeskedsz rajta.
2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem. Nagyon kevés időm van. Egy olyan kapcsolat amire egy életet lehet alapozni annak kell minimum 5 éves kapcsolat, de inkább 10, na most ezek alapján 30 évesen házasodjon valaki az nekem elég rossz eredmény. Egy idősebb ember 25-35 éves pedig nem tud úgy szeretni, mint egy 15-20 éves. Ez a 20 év is úgy eltelt, hogy azt sem tudom hova lett.


Magamról csak ennyit írnék: www.nyilt-titkok.blogspot.com

2011. aug. 8. 22:49
 16/25 anonim ***** válasza:
Azért nem tudom, de szerintem egy 25 éves srácra még bőven nem kéne idős embert mondanod. Meg ez a hozzáállás is nagyon rossz, hogy ők nem tudnak úgy szeretni, mint a fiatalok? Hát ezt meg miből gondolod?
2011. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hány évesen lenne "jó eredmény" házasodni?
2011. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szerintem 25 körül.
2011. aug. 8. 23:06
 19/25 A kérdező kommentje:
De itt nem a papír a lényeg, hanem az, hogy kell egy jó idő mire ténylegesen kiismeri egymást 2 ember.
2011. aug. 8. 23:08
 20/25 anonim ***** válasza:
Olvastam a blogodat, vagyis még nem értem végére. Szeretnék veled néhány dologról beszélgetni, írhatok privátodra?
2011. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!