Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhat magának barátnőt (tartós kapcsolatot) egy jóképűnek nem igazán nevezhető férfi?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a hölgyek legalább 99%-ának a külső megjelenés a legfontosabb. A belső értékek valóban nem fontosak már a mai világban? Pedig mindent megtennék egy lehetséges kapcsolat érdekében és ismerőseim szerint nagyon sok kiaknázatlan szeretet lakozik bennem. Társkeresőkön már próbálkoztam, sajnos sikertelenül. :( 31/F
2011. júl. 11. 05:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így van. Pontosan így jártam én is. :)
2011. júl. 11. 15:54
 12/15 anonim ***** válasza:

08.04vagyok


14:23

a "baj" itt van. a nők a férfiasságot a határozottságban találják meg, azt pedig a rámenősségben és csökönyösségben. természetesen ezt letagadják, meg ez a véglet, de akkor is elvárják, hogy a kihívást megkapják.

legalább is én még nem találkoztam olyan kérdéssel itt(sem) hogy "segítség, túl rámenős vagyok a lányok szerint". ezen el lehet gondolkodni.


ilyen jellem mellett nem csoda hogy mindenkinek csak barát leszel. a nők nem tudnak férfiként tekinteni arra aki nem bunkó kicsit legalább.


várnak a szőke hercegre, közben lefoglalják magukat kézimunkával, fuvolázással, az abszolút esélyteleneknek meg a párjuk elemmel működik.

ez viszont kissé jellemző a férfiakra is, csak vicces hogy ezek többet várnak el másoktól, mint maguktól.


15:02

pont azért mert maguk sem tudják hogy az elvárásaik valótlanak, és ahhoz vonzódnak, amire panaszkodnak.


kérdező:

ha eljátszod a bunkó macsót, sok nőt fektethetsz meg, otthagyod őket, talán a fele visszakönyörgi magát, de normális kapcsolatot ostoba nőkkel nem lehet létesíteni. savanyú az igazság, de a nagy szerelem a többség részéről csak színjáték, nagyon kevesen vannak akik tényleg jó kapcsolatot tudnak kiépíteni.

2011. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen. Mindannyian olyan dolgokról írtok, melyek a felületes szemlélődők számára nem láthatóak, de ha a dolgok mögé nézünk, akkor bizony igazak!

Talán az is benne lehet a dologban, hogy sok ember nincs tisztában a saját korlátaival, illetve a saját tulajdonságaival sem.

Aki a szőke herceget várja, az meg majd akkor fogja bánni a döntését, amikor társ nélkül öregszik meg (ismerek ilyen embereket). :)

2011. júl. 11. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:

08.04vagyok


sajnos ez van, de ha jobb akarsz lenni, akkor te legyél tisztában a képességeiddel. talán pont azt kellene, hogy ne foglalkozz a nőkkel egyáltalán, és addig kicsit megférfiasodj. sok sport, kegyetlen környezet, kicsi művelődés, környezetváltozás. persze akinek gyerekes viccelődő jelleme van úgysem fog változni 1 év alatt sem. meg aztán ha változol el tudod e viselni?

persze a választék ettől nem változik.

2011. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát...

Leírom nekem általábban mik szoktak bejönni egy fiúnál.


1.Az ész,egy okos férfinal nincs is szexib,ami anál is fontoasabb az inteligencia,az hogy eltudja fogadni a világot olyanak amilyen ,ne báncson senkit ,stb.

2.Kisugárzás ,mikor ránézel és érzel valami különleges megfoghatatlan értést amit ,még sose éreztél.

3.Érezem rajta hogy tetszek neki,tényleg,és en legyek az első lány az életében ,szoval olyan fiú nem kell akinek csak azért kellek mert nem talál mást vagy nincs szerencséje a lányoknál,hanem láttom rajta hogy tényleg tetszek neki.

4.Legyen jól nevelt,tisztelje a nőket,és inkább legyen visszahúzódó mint én.

5.

A külső csak az ötödik helyre került nálam ,az első négy fontosabb a külsőnél.

Összintén leírom neked ide ,mert összinte válaszra vársz.

Nem jönnek be a nagydarab ,vagy kővér fiúk,hiába cuki,ha testileg nem vonzodom hozá mert akkor nem lesz semmi testiség..

Nekem elég az átlagos külsejű fiű bőven!!Inkább az a légyen hogy legyen benne valami ami vonz!!

Viszont ha átlagon felül néz természetesen nem fogom vissza utasitani sőt...Legyünk összinték neked is a szép lányok tetszenek.

Esetleg meg vannak benne amit írtam (amit kétlem mert olyan nincs) és szeret engem akkor ,meg van a férejem.

Szoval ezzel csak azt akartam leírni hogy a külső nálam csak az ötödik helyen van,és én is lány vagyok....

2020. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!