Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évig küzdöttem egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig küzdöttem egy lányért, még se lett belőle semmi, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Fél évig küzdöttem, ajándékokkal leptem meg, jókat beszélgettünk, pikáns dolgokról is nap mint nap, még se lett belőle semmi. Amikor többet szerettem volna, kijelentette, hogy csak barátok legyünk... Aztán besokalltam, és jól lecsesztem, hogy "persze az xy-nal meg összejöttél volna, meg te se vagy különb, mint a többi stb.", és ő sértődött meg, holott nekem lett volna hozzá jogom azt hiszem...


Ráadásul Ő nem is volt külsőre megnyerő csaj, mondjuk azt, hogy átlagos, nem feltűnő, visszahúzódó!


2011. júl. 11. 09:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadtad el a tényt,hogy nem tud rád "férfiként" nézni?
2011. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Mostmár se barátod,se csajod! Gratulálok! :D
2011. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondta ezt a legelején? Miért kellett húzni, mint a rétestésztát? Szerintem már az első hét után tudta...
2011. júl. 11. 09:11
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Itt két lehetőség van:


1. HIBÁS: ugyan igazat mondott, de végig tudta, hogy el fog jönni ez a pillanat, mégsem szólt hamarabb mert nem mert


2. HIBÁS: élvezte a rajongásodat

2011. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

ha engem ajándékokkal lepne meg egy srác akivel barátkozom biztos arra gondolnék hogy tetszem neki és akar tőlem vmit,és ha ÉN NEM AKAROK TŐLE SEMMIT AKKOR FINOMAN EZT KÖZÖLNÉM VELe jaj capslock bocs ,szóval nem húznám az agyát.

ne törődj vele ,jól átvágott ,de legközelebb ne halmozd el ajándékkal amíg nem fordul komolyabbra a dolog.

2011. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Fiatal padawan. Egy nő az első látásnál eldönti, hogy lehúzhatod a bugyiját, vagy csak a táskáját cipelheted. Azt gondoltad fél év alatt kifáraszthatod és majd megváltoztatja a véleményét? Kár volt az ajándékokért. Én csak a már barátnőmnek adok ajándékokat, előtte semmit.

26F

2011. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek csak a külső számít. Ha első pillanatban nem jöttél be neki, akkor soha nem fogsz. A legtöbb lány pedig nem ismeri az őszinteség fogalmát, ezért csak akkor mondja meg h esélytelen vagy, ha nagyon muszáj.
2011. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Az ajándék-vásárolgatás nem valami tuti ötlet... Amiatt a szemében csak egyre kevésbé leszel vonzó.
2011. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hmm.... érdekes. Egyébként igen, valószínűleg élvezte a rajongásomat. Ez történt 2 éve, azóta se volt pasija, sőt, még csak rá se hajtott senki, de ő várja tovább a szőke herceget a fehér lovon. Biztos igaza van.
2011. júl. 11. 09:26
 10/33 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt az ajándékvásárolgatást félreértitek. Valentin-napra leptem meg egy kis plüssvalamivel, meg azon kívűl 1 tábla csokival névnapján. Szerintem ez még egészséges mennyiség.
2011. júl. 11. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!