Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évig küzdöttem egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig küzdöttem egy lányért, még se lett belőle semmi, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Fél évig küzdöttem, ajándékokkal leptem meg, jókat beszélgettünk, pikáns dolgokról is nap mint nap, még se lett belőle semmi. Amikor többet szerettem volna, kijelentette, hogy csak barátok legyünk... Aztán besokalltam, és jól lecsesztem, hogy "persze az xy-nal meg összejöttél volna, meg te se vagy különb, mint a többi stb.", és ő sértődött meg, holott nekem lett volna hozzá jogom azt hiszem...


Ráadásul Ő nem is volt külsőre megnyerő csaj, mondjuk azt, hogy átlagos, nem feltűnő, visszahúzódó!


2011. júl. 11. 09:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Megakadt a szemem azon, hogy a lányoknak csak a belső számít, ez nagyon nem igaz! Lány létemre általában csak a belsőt nézem.. persze megakad a szemünk a helyes pasikon. Miért nektek nem a szép lányokon? (de sajnos a helyes pasik általában bunkók, tisztelet a kivételnek

Na mindegy, a kérdésedre vissza térve. Nekem volt egy fiú barátom akit nagyon szerettem de mint csak barátot. Észre vettem hogy közeledik hozzám, fogdos és vesz nekem kaját, tudja mikor van a szülinapom. Éreztem hogy többet akar. De magamnak se akartam bevallani mert én csak barátságot akartam. Szóval inkább észre se vettem, majd szerelmet vallott úgy tettem mintha nem is hallanám és elfelejtettük pár hét alatt..

De nekem is volt olyan hogy én nyomultam és nagyon megbántam.

A lányok elvárják a fiúktól hogy ők lépjenek.. és szerintem jogos is. De biztos megbántottad ezzel a "lecseszéssel" Ő csak mint barátot úgy szeretett..

Lehet összevissza beszéltem, de segíteni próbálok.. a történetemet pedig azért mondtam el hátha te is tanulsz belőle. Kérj tőle bocsánatot! Mondd el neki hogy megbántad. És reméled nem haragszik.. de te csak őszinte voltál. Aztán megbántott a dolog, hogy ő nem ezt érzi..

Sok szerencsét! ;)

2011. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: bocs a regényért :D
2011. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de mi a lótúrót akartál te ettől a lánytól ha csak egy átlagos visszahúzódó senkinek tartottad alapból, nem Nőnek? Másik dolog, hogy akire érdemes várni az mutat annyi érdeklődést, meg kellene tudni különböztetni az egó legyezgetést attól, hogy tényleg akar-e valamit. Nem hiszem, hogy nagyon erős kapcsolat lett volna köztetek ha egyből ilyet mondtál, hogy ő sem jobb, mint a többi. (Miért a többi milyen?) Elég üres egy valami lehetett ha ilyen hamar ellene fordulsz, kb. semmi lelkiség, csak felszínes nyál.
2011. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

Nem jól küzdöttél.

Ahogy írta az egyik válaszoló is,ha kell a csaj,nyalizd vissza magad és hívd meg egy Karib-tengeri hajóútra,vagy fizess be egy nyaralást valami trópusi szigetre.

Így a legnehezebb eseteket is megdughatod.Megveszed azt kész.

Ajándéknak meg ne plüssállatot vegyél,mint egy ovis.Aranyláncot neki,aztán cserében jön is a pipa.

2011. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem szabad kuzdeni egy noert. Ezzel mar en is megjartam. Minel jobban kuzdesz, annal elkeseredettebbe valsz es lenullazod a vonzerodet. Mond valamit az elozo azzal, hogy lehet az volt a baj hogy tul keson leptel. En is jartam mar igy.


Masreszrol a visszautasitast ferfikent kell viselni. Csak semmi kifakadas meg erzelgosseg. Tovabb kell lepni, vannak mas nok is :)

2011. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A lányok többsége azért szeret barátokat tartani, mert az egójuk ezt felhasználva képes elhitetni velük, h jellemileg is értékes emberek és nem csak a puncijuk miatt rajongják körül őket. Persze a lelkük mélyén tudják az igazat és ha szerelmet vallasz nekik, utána kerülnek mint a forró kását, mert fáj szembesülniük az igazsággal. Azaz, hogy a puncijuk az egyetlen hasznos részük.


Ezekre a "csajoknak a külső számít - belső számít - kisugárzás számít..." irományokra meg csak azt tudom írni, hogy EGY NAGY LÓF@SZT!!! Menj el egy helyi népszerű diszkóba és mikor tökéletes külsejű nőket tömegével látsz genetikai hulladék, borsó agyú taplókkal, akkor rájössz, hogy az egyetlen ami számít náluk, az a pénz. Ezt értelmes nők is, férfiak is egyaránt megerősítik neked. Persze van kb 10% NŐ, aki rendes és vannak érzelmei, őket kell megtalálni.:)

2011. júl. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Legyél már férfi.

Biztos voltak jelek arra, hogy nem kellesz neki. Gondolom ő nem viszonozta az ajándékaidat illetve a közös beszélgetéseket sem ő kezdeményezte. Mit vársz egy ilyen csajtól ? Az meg a másik, hogy nagyon szánalmas ajándékokkal megvenni valakinek a bugyiját. Ha okosabb lettél volna akkor hamarabb le lépsz... vagy figyelmesebb... Így van nem kellesz neki fogadd el.


Meg mi ez ?!?! Le szidod, hogy mással összejön veled meg nem ? Mint egy 13-14 éves hisztis kamasz ilyen fiú senkinek nem kell...

2011. júl. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
De ha ő nem hajtott rád, és végül el is mondta, h csak barát... Inkább csak te vagy miatta felháborodva. Oké, hogy ez rossz neked, de ő csak barátként tekint rád.
2011. júl. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
kudarcot is meg kell tudni elni
2011. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Látom itt sokan nem olvasták el a kommentjeimet, csak a kérdést. Már említettem, hogy egyedül valentin-napra leptem meg + a szülinap/névnapjára (már nem emlékszem pontosan, 2 éve volt...) egy tábla csokoládéval.


Egyébként pedig ő is viszonozta, éreztem rajta, hogy ő is kezdeményez beszélgetést, ő jött oda nem egyszer, ráadásul mikor új mobiltelefont kapott, kérdés nélkül megadta a telefonszámát(szóval kérnem sem kellett, magától ment az egész) Ezekből szerintem egy egészséges embernek az jön le, hogy kölcsönös a dolog. Aztán a vége fele, már meguntam ezt a huzavonát, és nem kerestem a társaságát, ellenben ő az enyémet még igen(ekkor természetesen már szerelmet vallottam neki, szóval tudta, hogy mi az ábra).

Aztán gondoltam egy nagyot, és kioktattam. Kioktattam, és szerintem jogosan. Most már látom, hogy egy elvarázsolt világban élt, mindent rózsaszínnek látott, és várta(várja) a szőke herceget lovon.


És mint említettem, azóta se volt barátja, és előtte se, sőt, még más kérője sem akadt rajtam kívül...

2011. júl. 13. 08:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!