Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évig küzdöttem egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig küzdöttem egy lányért, még se lett belőle semmi, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Fél évig küzdöttem, ajándékokkal leptem meg, jókat beszélgettünk, pikáns dolgokról is nap mint nap, még se lett belőle semmi. Amikor többet szerettem volna, kijelentette, hogy csak barátok legyünk... Aztán besokalltam, és jól lecsesztem, hogy "persze az xy-nal meg összejöttél volna, meg te se vagy különb, mint a többi stb.", és ő sértődött meg, holott nekem lett volna hozzá jogom azt hiszem...


Ráadásul Ő nem is volt külsőre megnyerő csaj, mondjuk azt, hogy átlagos, nem feltűnő, visszahúzódó!


2011. júl. 11. 09:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Lehet h azóta is csak (szerinte) csúnya srácok hajtottak rá, akkor pedig még egy csúnya lány is inkább egyedül marad.
2011. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez az ajándékozás is egy érdekes téma... Én nagyon tisztelem a nőket, ergo nem is akartam őket így megvásárolni :). Tizenéves koromban volt egy szabályom: első randin kisfröccs jár a lányak. Nem, nem sovinizmus, pusztán megfigyeltem a csaj haverjaimat, ahogyan méhek módjára döngenek körülöttük a "szia, iszol valamit?" emberek, ők meg így buliztak ingyen - jó fejek voltak, kaptam én is, a sok hülye meg nem is tudta, hogy engem itatnak, na mindegy -; na megfogadta, ilyen én nem leszek. Egy lány barátomnak szívesen vennék ajándékot névnapjára/születésnapjára, a még ismeretlen kiszemeltnek nem, és, amint látod, nem vagyok teljesen hülye.
2011. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok itt baromságokat rendesen.

Méghogy egy csajnak csak a külső számít?

Ráadásul igenis megváltozhat a véleménye egy idő után, hogy ha nem vagy az a feltűnően jó pasi, hanem mondjuk átlagos, de belsőre nagyon megtettszel neki, akkor nem fogja érdekelni az a pár külső hibád. Igenis vannak olyanok, akik elfogadják a srácot úgy, ahogy van.

Viszont abban egyet kell értenem, hogy a csaj a hibás.

Persze, az is meg lehet, hogy ő észre sem vette az igyekezetedet. (sajnos én is ilyen vagyok, nem veszem észre az apró jelekből :/) Vagy lehet, hogy élvezte a helyzetet, és húzta előtted a mézes madzagot. De még az is meglehet, hogy félt elmondani, hogy ez nem kölcsönös.

Viszont a lecseszős részét (ha nem igaz rá az, hogy húzta az agyad) azt nagyon nem érdemelte meg. Miért nem tudod elfogadni, hogy nem kellesz neki?

2011. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Azt el tudom fogadni, hogy nem kellek neki, de nem FÉL ÉV UTÁN! Meg kellett volna mondania már relatíve az elején, amikor világosan látszott már, hogy én többet szeretnék...
2011. júl. 11. 21:06
 15/33 anonim válasza:
hát átlagos?visszahúzodó?" lehet,de akkor is nőből van,és bizony,ha egy IGAZI nőt sértesz meg nagyon nehéz lesz kiengesztelned..várj egy kicsit,aztán hívd fel és kérj bocsánatot! Utána mond meg Neki,h vársz Rá, hiányzik Neked,és,h fontos. aztán nem keresheted Őt,rá kell,h ébredjen,h Kit veszíthet el,ha nem fog keresni,nem érdemes Vele foglalkoznod,mert ahogy már mondtam akkor Ő nem egy IGAZI NŐ,hanem egy hisztis liba. puszi.hajrá.;)
2011. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 TheAnonymus11. ***** válasza:
70%
IDIÓTA-mindig a nő választ társat és nem fordítva
2011. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de kedves agyoniskolázott nagytudásu utolsó, ezt miért nem lehet az elején megmondani? Miért kellett hitegetnie?
2011. júl. 12. 23:03
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem hitegetett, csak "kedvesen" fogadta a gesztusaidat.
2011. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Olyan eleve nincs, hogy hitegetsz valakit.
2011. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Volt egy rossz tapasztalatod, fordítsd az előnyödre: tanulj belőle, és legközelebb nem fogod elkövetni ezt a hibát.

Lehet,hogy túl sokat vártál míg megmondtad neki, hogy többet akarsz. Az is lehet, hogy az elején még ő is el tudta volna képzelni veled a kapcsolatot, csak gondolta, ha nem lépsz, akkor nem is akarod őt igazán, de jó barát lenne belőled. A nők ilyen nyakatekerten működnek, ha velük kezdesz felejts el minden logikus gondolkodást :)

Ez csak egy ötlet a részemről, lehet hogy nem így volt... de sanszos, mert láttam már ilyet. Ezt csak a lány tudná megmondani.

2011. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!