Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél évig küzdöttem egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig küzdöttem egy lányért, még se lett belőle semmi, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Fél évig küzdöttem, ajándékokkal leptem meg, jókat beszélgettünk, pikáns dolgokról is nap mint nap, még se lett belőle semmi. Amikor többet szerettem volna, kijelentette, hogy csak barátok legyünk... Aztán besokalltam, és jól lecsesztem, hogy "persze az xy-nal meg összejöttél volna, meg te se vagy különb, mint a többi stb.", és ő sértődött meg, holott nekem lett volna hozzá jogom azt hiszem...


Ráadásul Ő nem is volt külsőre megnyerő csaj, mondjuk azt, hogy átlagos, nem feltűnő, visszahúzódó!


2011. júl. 11. 09:06
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
...Ja, és mikor szerelmet vallottam neki, és mondtam, hogy lehetnénk többek, mint barátok, megijedt, és mondta, időt kell kérnie. És béna módon, MSN-en írta, hogy egyelőre inkább csak a barátom szeretne lenni(ekkor már kb 1,5 hónapja gürcöltem)...
2011. júl. 13. 08:08
 32/33 anonim ***** válasza:
Belenéztél. Keress más csajt. De szerintem nem voltál belé szerelmes... Azért szerelmet vallani, hogy lefektesd sem szép !!!
2011. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ember, te mi alapján mondod ezt? Ha dugni akartam volna, nem egy visszahúzódó csajt nézek ki, hanem bemegyek az egyik szórakozóhelyre. Egyébként is, 14 évesek voltunk...
2011. júl. 13. 09:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!