Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetnek komoyl érzelemi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek komoyl érzelemi vagy csak a szex miatt találkozna? Fiúk ti ha ilyet írnátok az mit jelentene?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy szerelem,aki "sajnos nős",elvileg a ygerekek miatt nem mer válni,de kitudja.Annó azt állította h. szerelmes belém és én is az voltam(nem csak a szex miatt találkottunk, volt h. csak 5-10 percre összefutottunk vagy elmentünk ebédelni).

Most újra felvettem vele a kapcsolatot,mert eszem,be jutott h. milyen jó volt vele és ő ezt írta: "Nem esett rosszuil egyáltalán, amit írtál, és nem gondolok rólad semmi rosszat, csak csupa jót.Ha a mostani párod hiányozna, akkor nem szabad kockáztatnod.Ha szeretnél velem találkozni, akkor nyugodtan írd meg."


Ez most mit jelenthet?Érezhet még irántam valami komolyat vagy ez csak egy olyan duma, h. csak a szexre kellenék.


2011. júl. 11. 10:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi most látom h. van egy csomó helyesírási hiba,de csak mert gyorsan írtam.Ezt nézzétek el:-)
2011. júl. 11. 10:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nős fickónál nem mindegy? Mindenképp gáz!
2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért se nagyon merek kezdeni vele újra.Elvileg nincsenek jóban csak a gyerkek miatt nem vál el és a közös cég miatt. Nem is alszanak együtt csak egy házban laknak,de a férfi sokat utazgat és sokat van távol is.Szeretői sok volt már.Én nem tudom mi voltam neki neki mondom mi nem csk a szex miatt voltunk együtt és állította h. belém szerelmes, de mégsem vált el.Én nem akarok szeretőt tartani, mert én már társra vágyom nem pedig egy kalandra.
2011. júl. 11. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
És ilyen társra vágysz? Nagyon megbízhatónak tűnik.......
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az hogy valakinek szeretője van attól még lehet megbízható(kolléganőm volt szeretője akinek szintén volt felesége akkor most házasok és boldogabbak együtt mint az elöző házasságukban). Ha az érzelmei tiszták és őszinték, de sajnos ennyire azért nem ismertem meg.Nem is merek vele kezdeni,csak jó lenne tudni hogy mi van ennek a mondat hátterében.
2011. júl. 11. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!!

Ha csak szexeltek egyet azis jó,de lehet hogy télleg komolyak a szándékai!

2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!