Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok arra ha egy lány megkérné a kezetek?

Figyelt kérdés
Tehát hosszas járás és szerelmi kapcsolat után a lány hirtelen megkérné a kezetek? Nem "leánykérés" történne hanem ennek az ellentéte! Mi lenne a reakciód? Haragudnál? Meglepődnél?
2011. júl. 11. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Akkor kapnám fel a vizet, ha a lakást akarná magára írni vagy a végrendeletembe írattatni magát.
2011. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

meglepődnék, mosolyognék/nevetnék, és a kapcsolatunktól függően válaszolnék...., tulajdonképpen még jól is esne, szóval biztos nem haragudnék :)


25/F

2011. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sztem csak egy tipp de úgy illik hogy azért tényéleg a férfinak kell kérni nem a nőnek most ezt nem azért mondom hogy... Csak sztem várj még ő hátha mondja neked.Mert azért csak úgy illik:) szóljatok le ha nincs igazam xD
2011. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Hangosan kiröhögném, mert nagyon házasságellenes vagyok. Felvilágosultnak tartom magam, tehát kezdeményezzen a nő kapcsolatot, fizesse a saját részét a randikon, de azért ez maradjon már a férfi dolga.
2011. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még Való Világ négy előtt esett meg velem hasonló. A leánnyal nagyon jóban voltunk, mondhatni legjobb barát szinten állunk. Aztán egyik este felvetette, mi lenne ha összeházasodnánk a villa miatt. Persze tudtam, hogy viccnek szánta, de ez is elég volt ahhoz, hogy elkezdjek másként tekinteni rá mint legjobb barátra. Eleinte féltem felvállalni az érzéseimet hiszen mégis csak legjobb barátok voltunk, és viccből mondta. De aztán összemelegedtünk egy party alatt. Azóta boldogan élünk együtt, és valóban is a házasságot tervezgetjük. Szóval így utólag belegondolva én örülök, hogy megkérte a kezem. :D
2011. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zavarban lennék, szánalmas helyzet. Ez mindig is a férfi dolga volt. Mindjárt azt gondolnám ő is csak el akarja vetetni magát --> lapát.

26F

2011. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az a helyzet ami, ahány ember annyi választ takar.

Mindenképpen hízelgő ha egy lány hozzád akarja kötni az életét, és mivel ez komoly dolog, vedd te is komolyan.

2011. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az már elég gáz hogy a férfinek nem esnek le azt egyértelmű jelzések, csak azért szó esik előtte a közös életről stb... meg az elképzelt esküvő lagzi stb... Akkor már ott az idő hogy kapcsoljon az ember, hogy közeledik a lánykérés ideje
2011. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!