Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit válasszam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Vagy inkább egyiket se? :/ Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok, az a helyzet, hogy van két velem egy idős srác, akik hajtanak rám. Az egyik már nagyon szerelmes belém, a másik talán még nem, csak nagyon kedvel. Én nem vagyok se gazdag, se szegény, olyan középosztálybelinek mondanám magam és a családom. Az egyik srác iszonyat gazdag, mindig tökéletesen néz ki, a ruhái a legújabb divatnak megfelelőek, mindene megfelelő minden alkalomra. A másik viszont mezőgazdálkodással foglalkozik, nincsenek divatos ruhái, traktorjuk van, sok háziállat stb... Én pontosan a kettő között mondanám magam. Szeretek jól kinézni, és foglalkozom is a külsőmmel, viszont sokszor nincs pénzem szép ruhákra. A gazdag pasival az zavar, hogy rosszul érezném magam lehet a társaságába, mert nem tudok olyan jól kinézni, nincs pénzem rá. A mezőgazd. pasiba meg az zavar, hogy sokszor nagyon szakadtan néz ki, kicsit parasztosan beszél, vele meg lehet azért nem érezném jól magam, mert nem tud szépen felöltözni stb... A családom ellenezné a mezőgazd.-osat, mert, hogy olyan "parasztos". A másik srác meg olyan "cicafiú" féle gyerek... Melyiket válasszam? Mindkettővel más miatt érzem jól magam, ha talizunk. Vagy egyik se legyen?
2011. júl. 11. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezt helyetted nem dönthetjük el...de ha már ilyeneken gondolkozol,hogy most melyiket,akkor inkább kíméld meg őket és egyiket se
2011. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Próbáld meg leírni a poiztív és negatív belős tulajdonságaikat...

Melyikkel lenne jobb szerinted a sex???

Mióta ismered őket??

Milyen az a parasztos beszéd??

Másokkal hogy vieleskednek??

Érdeklődési körük??

Tölts el velük egy kis időt különböző programokon, teszteld őket, aztán majd kiderül.

2011. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként én is a kettő között vagyok, 20 éves, szóval engem is választhatsz:DDDD
2011. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szvetee ***** válasza:
100%
Miért kellene feltétlenül választani? Előbb-utóbb megismersz egy olyan fiút, aki passzol hozzád.
2011. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Senki nem dönthet helyetted! Ha döntésképtelen vagy, inkább hagyd a fenébe.

Ha rám két ilyen fiú hajtana, akkor én a másodikat választanám. (Szeretem az állatokat, érdekel a mezőgazdaság, utálom a puccos ruhákat stb.)


Szóval neked kell meghozni a végső döntést, ha nem tudod, keress egy harmadikat!

2011. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A parasztos (nevezzük 1esnek) jobban vonz, mindig is olyan voltam, hogy az kellett ami nem szabad, és nem tudom, hogy esetleg ezért volnz-e, mert a családom ellenzi... :/ Vagy tényleg ennyire vonz... De az tuti, hogy nagyon vonz... Imádok vele csókolózni, én lennék az első komoly kapcsolata, és BÁRMIT BÁRMIKOR megtenne értem.. Ez tuti. Önzetlen és nagyon szeret. Sokszor hozott már nekem csak úgy meglepiből virágot, csokikat, meg olyan dolgokat amiket már említettem neki, hogy szeretem. Ő féltékeny eléggé, de ugye mondtam, hogy teljesen megvan értem bolondulva, ez ebből adódik. A "parasztos" beszéd olyan, hogy pl. :"Gyere má ide, micsinász má?" De ezt ritkán szokta, de hát nem hibáztatom érte, olyan családból származik, és olyan emberek veszik körül, de ennek ellenére annyira önzetlen és kedves. Sztem a szex vele nagyon jó lenne, mivel a kémia megvan köztünk. A vele való kapcsolat max abba merülne ki sztem, hogy párszor összefutunk vhol, vagy egymásnál vagyunk, se stílusa se pénze, hogy pl nyaralni menjünk vagy moziba vhova vagy akármi más... Régóta ismerem már, köszönő viszonyba voltunk, 1,5hónapja kerültünk közelebb egymáshoz, akkor csókolóztunk, sokszor beszélgettünk és szépen lassan belém szeretett. Másokkal is nagyon kedves, bár itt is zavar, az a parasztos beszéd, mert pl az olyan haverjaival is úgy beszél. Velem mondjuk nem szokott parasztosan, de ha hallom, hogy mással igen, az zavar.

A gazdag pasi (legyen 2-es)kedves, de kicsit nagyképű :/ Nála szóba se jöhetne nagyon az, hogy szabadidő gatyába találkozzak pl vele. Ott szépen kellene kinézni, mindig "tökéletesen". De az sokszor nehéz. Illetve, hogy is mondjam. Tényleg teljesen köztük vagyok ilyen téren, én vagy nagyon jól nézek ki, oda teszem rendesen magam, tökéletes haj, ruha, kinézet, vagy pedig, amikor nincs kedvem ezekhez, akkor összefogom a hajam, felveszek egy szabadidőgatyát meg egy kis toppot, és elvagyok. Szeretek jól kinézni, de sokszor unom. Az 1 es pasi azért lenne jó, mert ott ha nincs kedvem kiöltözni, ő akkor is szépnek lát, ha meg szépen felöltözök akkor is minden jó. A 2-es pasinál viszont mindig szépen kellene kinéznem. Őt amúgy 1 hónapja ismerem. Csókolóztunk már vele is 1-2hete, jó volt, de nem indított úgy be, mint az 1esnél. Viszont a 2essel már voltunk moziba, kajálni elvitt egy szép tájra sétálgattunk stb. Vele ilyen lenne a kapcsolat. Viszont őt sokan olyannak tartják, hogy beképzelt hülyegyerek, divatb*zi stb, és néha tényleg olyan és úgy viselkedik... A 2 srácot kellene összerakni és meglenne a megfelelő pasi számomra. De így, hogy egyszer olyan szeretek lenni mint az 1es, máskor mint a 2es, és kb ugyanaz a pozitív és negatív dolgok is, így nem tudok dönteni. De nem akarom hülyíteni mindkettőt, választanom kell lassan. Bocsi ha hosszű lett, köszi ha elolvasod:D

2011. júl. 11. 14:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Az 1es összetenné a két kezét, ha egy ilyen lány mint én összejönnék vele, mert neki tökéletes vagyok. Én tudom, hogy nem vagyok az, de neki igen. Viszont a 2es, majd ha szépen idővel rájön, hogy nem is vagyok olyan tökéletes, félek, hogy elhagyna egy olyan csajért, aki igazából egy ilyen pasihoz illik, tudjátok melyikről beszélek... :)
2011. júl. 11. 14:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos jól ismered te ezeket az embereket???

Mert gazad, miért számítana neki csak a pénz, meg hogy jól kiöltöztél??? Egyszer találkozz vele úgy, ahogy jól érzed magad...Ha hülye gyereknek tartod és nem vonz belsőleg, te is úgy gondolod, hogy beképzeld nyávogós nyomi, akkor hagyd. De csak a többi ember "alaptalan" véleményére ne figyelj oda, csak ha van alapja...

A másiknál pedig gondolj arra, hogy nem biztos, hogy ez mindig így lesz, hogy mindent megkapsz tőle....

Ha össze kellene költözni hosszú távon, melyikkel lenne jobb?? Mondom, nem csak ez a kettő lehetőség van....

Mindkettő becsületes?? Nem terjed bunkó szöveg egyikről sem??? Nekem úgy tűnik a "paraszt" jobban bejön neked, szóval akkor válaszd őt, ha tényleg ezt akarod.

2011. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként mit jelnent az a kijelentésed, hogy se stílusa???

Hosszú kapcsolatot szeretnél??? Gyerekeket?? Te dolgozni fogsz??? Jó, persze ha a "paraszt" tetszik akkor nyílván őt válaszd, de csak akkor, ha úgy "paraszt" hogy paraszt és nem bunkó....Nehogy neked kelljen majd dolgozni vagy nyomorogjatok.

2011. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 heloka ***** válasza:

ha már az elején kétségeid vannak a fiúk felől, akkor egyik sem "tökéletes" számodra.

nemtudom melyik fiú tetszett előbb, de ha tegyük fel az 1es, akkor valami nincs rendben, mert szemet vetettél a 2esre.(lehet fordítva is..)

hidd el lesz olyan aki minden téren tökéletes. én a helyedben nem vágnék bele egyikbe sem.

a gazdag srácban az vonzhat, hogy olyan "tökéletesnek" látja mindenki. sokszor nem mind arany, ami fénylik, tudod:)

a "parasztos" (ahogy te említetted) lehet hogy mindent megadna neked, amit érzelmek terén vársz, mert az ilyen emberek nem pénzzel szereznek neked boldogságot. csak jóval kötöttebb a dolog, amit szórakozás terén várhatsz.

remélem tudtam segíteni:)

16/l

2011. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!