Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vetkőzzem le a gátlásaima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetkőzzem le a gátlásaimat és hogy bizonyítsam be neki, hogy nem az ő hibája? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem az első csók nagyon rossz élmény, mondhatni erőszakoskodás szüleménye volt. Azóta csókolóztam már, de vagy (idegen országban) nyaralás alatt,akivel tudtam, hogy többet nem fogok találkozni, vagy pedig egy buliban olyan emberrel, akit utána többször nem is láttam. De most van egy fiú, aki nagyon tetszik, én is neki, járni szeretne velem. Igen ám, de mikor megpróbált megcsókolni, én elhúztam a fejem, mivel bennem volt ez a rossz 'élmény' és nem hagytam neki. Annyira féltem, hogy nem lesz jó miattam, persze Ő meg azt hitte, nem akarok tőle semmit és valamit rosszul csinált, azért nem hagytam, hogy megcsókoljon.

Segítsetek, kérlek.! Hogy győzzem le a félelmemet?

15/L


2011. júl. 31. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy miért történt úgy ahogy történt. Ha normális a srác nyilván megfogja érteni.
2011. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenképpen meséld el neki-őszintén-az egész sztorit.

Ha fontos vagy neki,biztosan megért :)

2011. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előtte egy pálinka ;D

De egyébként két lehetőséged van: őszinteség és őszinteség.

2011. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekeke ***** válasza:
A csók olyan emberek élvezete, akik élvezik. Ha neked még nem élvezet, miért kéne csinálni? Ezer más játék és öröm van! Ha egy alkalmas fiút fogsz ki és elmondod neki, hogy neked nem okoz örömet, érteni fogja és nem erőlködik, azonban nyakon, hajvonalon, arco adott puszik és egyebek lassan Téged is kinyitnak! Ezt akkor fogjátok elérni, ha már végre belül is meg mersz bízni egy fiúban. Idő, türelem, szeretet, egymás figyelése.
2011. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!