Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A volt párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A volt párom, aki már 2x szakított, de még mindig szeretem és ragaszkodom hozzá vagy egy kezdődő bizonytalan kapcsolatot egy új sráccal?

Figyelt kérdés

A volt párom 5 hónap alatt 2x szakított. Azt mondja, pihenőt akar, de talán még összejöhetünk. Nekem ő volt az 1. komoly kapcsolatom és az 1. szex is vele történt meg. Nagyon ragaszkodom hozzá és még mindig szeretem. Viszont sok galádságot elkövetett már ellenem (inkább szavakkal, mint tettekkel). 160 km választ el minket.

Az új fiút pár napja ismertem meg, minden nap órákat sétálunk (helybeli). Kicsit zavar, hogy fél évvel fiatalabb és nagyon tapasztalatlan (nem volt még kapcsolata). Nem vonzódom hozzá, de ha el merném engedni magam, talán menne. Viszont félek egy új kapcsolattól, mert hatalmasat csalódtam és sosem kaptam meg igazán lelkileg, amire szükségem lett volna.

Nem tudom, mit csináljak...Az eszem azt mondja, felejtsem el az exet, mert úgyis reménytelen és képtelen lenne megváltozni. Viszont hozzá vonzódom testileg is. Elképzelhető, hogy az a kapcsolat már csak puszta szex lenne részéről. Szóval vele minden bizonytalan. Én viszont egy rendes párra vágyom, aki tiszteli bennem a nőt, igazán szeret, akivel hosszú távra tervezhetek, akivel a szex is és a párkapcsolat is jól működik, akiben megbízhatok, akire számíthatok...Viszont félek tőle, hogy mivel ennyire tapasztalatlan, idővel rájönne, hogy élni akar és a farka után menne (a volt párom is ezt tette).

Tehát a bizonytalan, kiszámíthatatlan vagy az ismeretlen, talán egyszer szép kapcsolat? Melyiket válasszam?


2009. márc. 31. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább az új srácot.. Vagy egyiketse
2009. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, milliószor szakítottunk, tudtam,hogy nem illünk össze, de vele maradtam. Úgymond kihasználtam őt, amíg nem jött jobb. Nem vittem bele a szívemet, csak szex volt. Aztán egy nap jött egy új kapcsolat,akivel éreztem, hogy boldog lehetnék és szakítottam a régivel. Várd ki a megfelelő pasit, mert érdemes és tuti eljön a nagy Ő. De nagyon fontos hogy figyelj az ösztöneidre, ha nem izgat fel az új pasi annak oka van. Keress egy olyat akivel úgy érzed jó lenne a szex és érdekes embernek tartod. Nem add fel a keresést!
2009. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!