Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? Biztos boldogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Biztos boldogtalan vagy a bizonytalan de boldog kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint 3 hónapja. az elején csak azért mentek bele a dologba, hogy az előtte lévő pasit elfelejtsem, igaz vele nem jöttem össze, csak kavartunk... ezzel a régebbi sráccal 1 osztályba járunk és megint összemelegedtünk :$..nagyontetszik a srác meg minden.. most neki is van barátnője, de szakítófélben vannak. Azt hallottam h még mindig tetszek neki..nemtudom mit tegyek mert mostani barátom nem szeretem :S szakítsak vele a másik miatt, hátha összejövünk, vagy maradjak vele, az a biztos? :S segítsetek :\'(
2008. szept. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a pasidat, és boldogtalan vagy mellette, ne húzd tovább a kapcsolatot (a szerelmet nem lehet erőltetni). De ezt ne azért tedd, mert hátha összejön a másik sráccal, hanem mert nem vagy boldog a kapcsolatban. Ha csak azért szakítanál vele, gondold át még józanul.
2008. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
boldog de bizonytalant! max ha nem jön össze, akkor majd alakul valahogy...de a boldogtalan de biztos az nemjó, pont mert biztos, és nem lesz neked jó benne!
2008. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Történt egyszer velem hogy: másfél éve voltam együtt a párommal, mikor megjelent egy srác... Hónapokig tanakodtam,hogy mi legyen, szeretem igazán a párom, vagy nem, mi lenne az új sráccal. Addig addig agyaltam, hogy már azt éreztem, hogy nem vagyok boldog a barátommal, és a ásik mellett a helyem. ÉLETEM LEGROSSZABB DÖNTÉSÉT HOZTAM MEG. Mára rájöttem, hogy az a bizsergés, amit egy új kapcsolat elején élsz át, az az izgalom hiányzott már a régi kapcsolatomból és ezért döntöttem egy "új" előről kezdett kapcsolat mellett. Az srác kb 3 hét után dobott... én meg ki voltam. Az egyetlen ember aki vígasztalt a barátom. Máig sem értem miért, de kaptam még egy esélyt, azóta együtt élünk, tervezzük a közös jövőt. Tiszta lappal kezdtünk mindet előről. Na de mostmár befejezem a rizsát, csak annyit akarok mondani, hogyha lehetne visszacsinálhatnám, mert nem jó döntést hoztam. Lehet hogy most Te is azért gondolkodsz így, mert a megszokott dolgokat felváltaná, az új, izgalmas dolog. Lehet nem, csak gondoltam elmondom velem mi történt. Hátha segít. De ne ítélj elhamarkodottan. Prábáld meg újra felmelegíteni a mostani kapcsolatod. Nem biztos hogy nincs rá esély. Bárhogy is döntenél, sok boldogságod neked! :)
2008. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!