Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Ez már beteges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ez már beteges, igaz? Megőrülök lassan. Olyan válaszokat szeretnék, amik tanácsot adnak arra, hogyan kapjam őt vissza.

Figyelt kérdés

Bonyolult történet, dióhéjban ennyi: életem első szerelme, akibe most is fülig szerelmes vagyok, szakított velem kicsit több, mint fél évvel ezelőtt.

Fel sem dolgoztam szerintem, és egésznap rá gondolok. Fiatalok vagyunk, de ez nem csak fellángolás volt, mielőtt összejöttünk, azelőtt is 2 évig szerelmes voltam belé. Nem tudok rajta túllépni, vissza akarom őt kapni.

Nem tudok másra koncentrálni, és folyton hányingerem van.

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba.

Elszúrtam a dolgokat a kapcsolat végén(nem megcsalás, szóban sem jöhetne), de az én hibámból keveset tudtunk találkozni, veszekedtünk, így kihűltek az érzései.

Nem tudta mit érez, szeretett még, talán most is, de nem hiányoztam már neki annyira, mikor nem voltam vele. Azelőtt mindig rám gondolt, miután megbántottam, már kevesebbszer. Nem értette, mi történik vele, mert nagyon szerelmes volt belém. Nem csak beképzelem.

A barátom most lesz 16 éves, én 17 vagyok.

Hogyan kaphatnám vissza? Hogyan tudnék vele kapcsolatba kerülni, hogy felébresszem benne a szerelmet?

Vagy legalább tisztázni a dolgokat, és elmondani az érzéseimet.

Bele fogok őrülni.


2011. júl. 12. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd vele a kapcsolatot és ha igényel akkor hátha lehetne még valami.
2011. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre a választ csak te tudhatod igazán! :)
2011. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszokat, de ha felkeresem, mit mondjak neki?

És egyáltalán, mi van, ha már nem kíváncsi rám?

Bár veszíteni már semmit nem veszíthetek.

2011. júl. 12. 11:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy nekem ő a legjobb barátom is volt egyben, és nem tudok nélküle élni.
2011. júl. 12. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy pár éve én is hasonló cipőben jártam.Én egy éven keresztül sirva aludtam el.Kerestem a társaságát hátha...Össze is jöttünk egy fél órára,negyed évente.Aztán megismertem egy másikat és késöbb érte sirtam esténként!Vele már nem voltam hajlandó szexelni utána.Azóta még volt kettő,kiráz a hideg ha rájuk gondolok.Na de az első..Ha meglátom kiugrik a szivem!Pedig annak már HAT éve.De persze már nem gondolok rá.(egy utcában lakunk,ja és nekem már gyerekem is van).
2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!