Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mikor múlik el a lelkiismeret furdalás?

Figyelt kérdés
Csókolóztam egy fiúval tegnap. Aki nem a barátom volt. Elégtételt akartam venni amiért megcsalt engem a barátom, és még hülyének is néz, mert a bizonyítékok ellenére nem ismeri be a tettét. Nem jött be ez a módszer, mert egyáltalán nem volt jó, és azóta annyira lelki furdalásom van hogy ilyet tettem. Aljas, szemét ribanc vagyok, tudom. De tényleg abban reménykedtem hogy ha úgymond visszaadom akkor majd sokkal jobb lesz. Nem tudom mire alapoztam. Már a csókolózás közben bántam, úgyhogy nem tartott soká. Hogyan nézzek tükörbe ezek után? Mi a teendő ilyenkor?
2011. júl. 12. 11:10
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
100%
figyelj, 1-1. nem kell ezen aggódni. ráadásul ez csak egy csók volt, úgyhogy nemis egy-egy, ha tleg megcsalt, akkor még mindig inkább 3-1 oda...
2011. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

az elson valaszolo latszik,hogy meg kapcsolata sem volt!

hat eleg szemet dolog,foleg,hogy elegtetelkent csokoloztal,de nekem az a szemelyes tapasztalatom,hogy ne vald be neki,ha nincs ahonnan megtudja,inkabb probald tultenni magad rajta es kesz!

2011. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
az elsonek amugy,a parkapcsolatok nem matematikai statisztikakon mukodnek!
2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

megcsalt a kanod?

hagyd ott, bármiylen nehéz is.

hát nehogymá'....

azthiszi neki mindent lehet.

És ne legyen lelkifurdalásod, jol tetted.

hagyd ott ezt a majom barátodat, nem érdemel meg téged!

2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem megcsalnának én azonnal dobnám, így nem kellene elégtételen gondolkoznom...
2011. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt annak a legsza@abb, akivel csókolóztál. Ő valószínűleg reménykedik.

Nem vagy szemét ribanc, az mást jelent.

Próbálj arra gondolni, mikor tükörbe nézel, hogy te vagy az, akit megcsaltak, te is kipróbáltad, milyen az.

Hát neki lehet? Neked nem?!

2011. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ameddig meg nem történt én is azt hittem, hogy azonnal dobnám. Aztán kiderült hogy nem. A szexig talán konkrétan nem jutottak, arról nincs infóm. Tudom, hogy dobni kéne inkább, és talán nem is lenne ennyire nehéz ha nem élnénk együtt. Meg aztán még szeretem. Bár tisztában vagyok vele hogy megbízni benne valószínűleg már sosem fogok tudni. Anélkül meg mit sem ér. De egyszerűen nem tudtam elhagyni:(
2011. júl. 12. 11:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy annak a legszarabb akivel csókolóztam, de tisztában volt vele hogy mi a szitu. Hiszen előtte neki panaszoltam el a gondjaimat. Nem tudom hogy így tényleg reménykedik-e valamiben. Már beszéltem vele az esetről, nem látszik rajta hogy nagyon bántaná.
2011. júl. 12. 11:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Miért nem próbálod meg vele/akivel csókolóztál/?
2011. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Addig nem tudok együtt lenni valakivel amíg mást szeretek:( Elég lassan szoktam túltenni magamat egy szakításon. Évekbe is simán beletelik mire egyáltalán komolyan elkezd érdekelni valaki. Sajnos nálam a kutyaharapást szőrével módszer nem működik.
2011. júl. 12. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!