Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legutolsó kapcsolatom utolsó 20 napja az érdekes. Te hogyan reagáltad volna le?

Figyelt kérdés
A leányzó a vizsgaidőszak miatt sokszor nem ért rá, de még telefonon se lehetett vele beszélni. A hangulata mindig katasztrofális volt én meg depresszió közelben. Amikor kérdeztem mi baj had segítsek, nemet mondott. Kértem egy félórára had mennyek fel hozzá, nemet mondott. Mondtam beszéljük meg mi van erre ő azt mondta pénteken ráér (hétfő volt akkor). Pénteket nem vártam meg csütörtökön mondtam szakítsunk. 3 nappal később amikor megkérdeztem mi baja volt azt mondta már nem szeretett. Amikor rákérdeztem miért nem mondta el és 20 nap szenvedést nem éltem volna meg, a válasz: nem tudja. A szörnyűbb dolog, hogy egy helyen dolgozunk, minden nap látom, de már nem érdekel az egész. Csak köszönök neki és kész. Az anyja ráadásul meg van győződve, hogy én rontottam el a kapcsolatot és miért nem voltam türelmes vele, őt elküldtem a francba személyesen amikor közölte velem, a leányzót meg megkértem soha ne szóljon többet hozzám.
2009. márc. 31. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Jól tetted amit tettél. Emberek vagyunk, beszédből értünk.

Közölhette volna veled a csaj, hogy ez meg ez van értsd meg blabla... szóval amit ilyenkor szoktak mondani...

A lány nagyon gerinctelenül viselkedett, az anyukának meg fogalma sincs, hogy mi történt, gondolom a lány is előadta magát otthon.


Ne szomorkodj, ennek már vége kellett hogy legyen. Majd lesz másik.

2009. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az anyját tényleg szard le, tudod mindenkinek más a saját szemszöge... Az én párom anyja például a párom volt felesége nevén szólított... :S Tudom ez nem jön ide, de lelki sérelem nekem és mindenhova leírom! :) Na szóval a lány pedig tényleg (ne haragudj a kifejezésért) de szemét volt! Mínusz korrektség! Ne törődj vele! Tudom hogy nagyon rossz, de ha van időd röviden elmesélem az én storym, van benne kis hasonlóság! Volt nekem egy barátom még anno... pár hónapig jártunk együtt! És ő is megcsinálta azt velem, hogy egy hétig nem keresett! Kikapcsolta a telefont... Aztán felhívott hogy itt találkozzunk! Elmentem nem volt ott és ki is volt kapcsolva! Aztán amikor találkoztunk nem mondta meg hol volt és mit csinált! Aztán nem is sok idő múlva sms-be közölte hogy köztünk mindennek vége! Írtam neki, nem reagált! Felhívtam hogy beszéljük meg! Találkozott velem nagy nehezen, és annyit mondott hogy nem érezte már jól magát :S De ő is kb. előtte húzta az agyam 2-3 hétig! Úgyhogy nem értettem énsem! Szenvedtem is pár hónapig! És ezért mondom neked MOST ne szenvedj!!! Örülj inkább hogy vége lett! Jön majd másik! Jön a jó idő is élvezd ki! Az nagyon rossz hogy látod minden nap, de hidd el, ha azt látja hogy nem érdekel és hogy "levegőnek" nézed neki sokkal rosszabb lesz! Szenvedjen ő ne Te! Kitartás! Szia
2009. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!