Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedem? Hogyan tudnäm abba hagyni a féltékenykedést? Vajon tökéletes vagyok neki?

Figyelt kérdés

fél éve ismerem a barätom, mär järunk. én ugy alapbol nem vagyok féltékeny tipus.a kapcsolatunk elején egyältalän nem voltam az,äm de most valamiért a volt barätnöire eléggé féltékeny lettem.a barätom még mindig tartja velük a kapcsolatot, de nem csalna meg semmi pénzért.meg bizhato, nagyon.2 volt barätnöjét lättam eddig.az egyik eszméletlen szép, a mäsik okos, jobban összeillik vele a barätom, és szép is.én meg kedves vagyok, szép, nem annyira okos, de buta sem vagyok.évfolyamomban nekem lett a legjobb bizim, szoval csak nem vagyok hülye.

én (persze féltékenységböl) sokat kérdezek az okosabbik länyrol, hogy miket csinältak meg ilyesmik.kezdem azt érezni h kicsit mär tulzäsba viszem a féltékenykedést.tudom h szeret, sokszor a tudtomra is adja.nem järna velem ha nem lennék jobb a volt barätnöinél.ö egy tökéletes pasi nekem.de nem tudom vajon én mennyire felelek meg neki.mondja sokat h szép vagyok és megörül értem, de ez csak a szépségem...azt mondta abba szeretett bele amilyen vagyok.

félek ha ezutän nem tudom abba hagyni a féltékenykedést kirug...(remélem érthetö: )mert mär olvastam olyat ami nem volt az: ))


2011. júl. 13. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez volt...

Az exbarátnőm nagyon féltékeny volt.

Mindig meg is ígérte,hogy próbál ezen változtatni.

De csak ideig-óráig tudta magát tartani..

És amikor a féltékenykedése már vádaskodásokba csapott át..

(itt meg ott láttak a barátnői,biztos hogy az én kocsim volt stb)..nos amikor egyszerre két helyszínen láttak az állítólagos barátnői...besokalltam,és otthagytam a francba.

2011. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért vagy még mindig vele???

Ilyeneket vágna hozzám a párom amiket a tied és együtt lenne a volt barátnőivel úgy, hogy tudja, hogy engem ez zavar azon nyomban szakítottam volna vele!

Ok, hogy bizalom meg minden, de ha egyszer téged ez ZAVAR, nehogy már te legyél a hibás mert féltékeny vagy!

Egyáltalán nincs rád tekintettel, felejtsd el őt, ne hagyd magad!


27/N

2011. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Adj magadnak önbizalmat! Higgy magadban! Máshogy nem tudod ezt legyőzni. A féltékenység a legfölöslegesebb dolog - hiszen ha mindent megteszel érte, akkor nem hagyhat el, ha meg nem teszel meg mindent, akkor minek vagy vele?


Attól nem lesz jobb, ha félsz, hiszen ő ha akarja, ugyanolyan gátlástalan lesz, te pedig csak magadat dühíted és szomorítod el. Vagy ahogy az első írta - egy idő után csak arra tudsz már figyelni, hogy nyomozz és nyomozz, aztán vádaskodsz, és szépen észre se veszed, hogy már rég nem teszel meg mindent a kapcsolatért, csak azon vagy, hogy bizonyítsd a vélekedésed - a szerelem meg szépen elsikkad. Megéri?

2011. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
09:08 - Te valamit nagyon félreértettél :D
2011. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom h nem jo a féltékenykedés...

én nem azt akarom bizonyitani h öt szereti jobban, hanem azt h ö jobb mint én...vagyis nem tudom, szerintetek hogyan tudnäm kiderıteni h mennyi vagyok neki jo?simän csak kérdezzek rä?

2011. júl. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!